Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Mit kéne tennem hogy a szüleim...

Mit kéne tennem hogy a szüleim támogassanak abban hogy nyers vegán legyek?

Figyelt kérdés

Azt tudni kell, hogy étkezési zavaros vagyok és a szüleim most nagyon rákapcsoltak arra, hogy meggyógyuljak.

Egy a baj, hogy azzal hogy olyan kajákkal tömnek amik lelkiismeretfurdalást okoznak azzal többet ártanak mint használnak, egyre mélyebbre löknek le a gödörbe, még ha testileg hízok is, lelkileg csak egyre rosszabb állapotba kerülök.

Felvetettem nekik a nyersezést, hogy ezt akarom csinálni, de hallani se akarnak róla és csak tovább tömnek. Én ezt már nem bírom tovább, de egyszerűen olyan mintha meg se hallanának.

Szeretnék végre úgy enni mint egy normális ember, hogy nem azon kattog közben az eszem, hogy ebben mennyi a kalória, nem lesz lelkiismeretfurdalásom minden étkezés után, nem büntetem magam emiatt stb.

Én a nyersezésben látom a kiutat de ezt senki nem akarja felfogni.(amúgy vegán vagyok, azzal már nincs bajuk)


2017. nov. 24. 00:06
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:
psychology today? Most komolyan? :DDDDDD
2017. dec. 2. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 anonim ***** válasza:
0%

Mi bajod van a szerzővel?

"Hal Herzog is Professor Emeritus of Psychology at Western Carolina University"

Az ADA folyóirata jobban tetszik? Vagy a "The Medical Journal of Australia"?

Klopp, S. A., Heiss, C. J., & Smith, H. S. (2003). Self-reported vegetarianism may be a marker for college women at risk for disordered eating. Journal of the American Dietetic Association, 103(6), 745-747.

O'Connor, M. A., Touyz, S. W., Dunn, S. M., & Beumont, P. J. (1987). Vegetarianism in anorexia nervosa? A review of 116 consecutive cases. The Medical Journal of Australia, 147(11-12), 540-542.

2017. dec. 2. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!