Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » 19 éves koromig nem volt...

19 éves koromig nem volt bajom, kialakulhat ebben a korban a gluténérzékenység?

Figyelt kérdés

2017. nov. 29. 17:31
 1/5 anonim ***** válasza:
Igen!! Én 16 évesen tudtam meg de mondjuk voltak tüneteim kicsi korom ota is, de nem olyan erősen.
2017. nov. 29. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Igaz én laktózra vagyok de nekem is a semmibôl jött.Rendesen alám szokott tenni de hozzá lehet szokni.

16/f

2017. nov. 29. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Sajnos igen.
2017. nov. 30. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Igen . Nállam a glutén érzékenység 16 éves kormoban derült ki aztán 2 hónapja 17 évesen az 1-es típusú cukorbetegség .

Sokszor eléggé el keseredek , hogy én vagyok ennyire ""szerencsés"" , de hozzá lehet szokni és jobb is ugymond megbarátkozni vele , mivel mást nagyon úgy se lehet tenni . Annyiba szerencsésnek mondhatom magam , hogy a cukorbetegségem is és a glutén érzékenységemet is egész jól kordában lehet tartani .

2017. dec. 4. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Nálam tavaly áprilisban diagnosztizálták 39 éves koromban.
2018. ápr. 17. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!