Ahogy a legtöbb weboldal az interneten, ez a webhely is cookie-kat használ, melyekre szükség van a weboldal teljes működéséhez. Weboldalunk böngészésével Ön elfogadja a cookie-k használatát. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Egészség » Táplálkozás

A kérdés

Tudnátok javasolni ilyesmi étrendkiegészítőt? (A-D-K)

Olyat keresek, amiben megfelelő mennyiségben és minőségben egyszerre van A,D és K vitamin. Valamint olyan E vitamint is keresek, ami nem csak d-alfa tokeferol, hanem többféle tokeferol is van benne. Előre is köszi a segítséget!

12-07 13:34  Privát üzenet  Tetszik 

A válasz
A-vitamin: tojás, máj, vaj, sajt. Mellé még sok répa, sütőtök, aszalt sárgabarack (nyáron friss), brokkoli, datolyaszilva.
E-vitamin: olajos magok, olivaolaj. Ezekben biztosan benne van az összes tokoferol, és nem is kell belőlük sokat enni :)
D-vitamin: heti 1x máj. D+K vitaminból a legjobb, amit eddig találtam, a GAL K2+D3 Forte. Ebben van egy kis E-vitamin is kevert tokoferolokból, de nem írják, mennyi (gondolom, nem számottevő mennyiség). Cseppek, ezért annyit veszel be belőle, amennyit jónak látsz.

A válaszíró 41%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/1Időpont 12-08 09:04 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Fogyni szeretnék milyen étrendkiegészitőt tudnátok mondani?
Milyen egészséges, hideg útravalókat tudnátok javasolni nekem?
Mit javasoltok? Mit csináljak, hogy elmúljon? Lehet valamit javasolni?
Megszokásból eszek, tudnátok valamit javasolni, hogy elmenjen tőle a kedvem, vagy valami?
Fogyni szeretnék. A kislányommal vagyok gyesen. Tudnátok nekem olyan hatasos fogyókúrát javasolni, ami család mellett kivitelezhető? Vagy esetleg étrendkiegészítőt?
Valamilyen hatásos étrendkiegészítőt tudnátok javasolni?

Kérdések az Egészség rovatbólKérdések a Táplálkozás rovatból

Minden jog fenntartva © 2017, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Sitemap | Médiaajánlat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelmi szabályok | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu