Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Éheztetem magam, mikor ájulok el?

Éheztetem magam, mikor ájulok el?

Figyelt kérdés
Igwn, hulye vagyok, tudok rola. Szeretnem, ha mihamarabb 1-2 napra korhazba kerulhetnek, hogy vegre felfigyeljenek ram. Hiaba beszelek, nem torodnek velem csak legyintenek ram. Tudom, hogy gyerekes, de sajnos nincs mas, el kell ernem, hogy eszre vegyek itt vagyok es gondjaim vannak. Probaltam mar beszelni a gondviselommel, de azt mondta, hogy minden az en hibam, meg sokszor olyan dolgokat vagnak a fejemhez, amit nem is en kovettem el. El akarok koltozni, de nem tudok hova. Apamhoz nem fogok, mert agressziv. Anyumnal nincs hely,meg mar uj hazassaga van. Kellemetlen vagyok mindenkinek, de mar nem szivesen jovok haza se.. 1,5 napig nem ettem, aztan a suliban sutit osztogattak es elcsabultam.. Azota ettem egy 800 kaloria mennyiseget kb, de mar megint ehes vagyok, viszont most kitartok. Hogy minel hatasosabb legyek, egy napra megvonom a folyadekot is magamtol. Tisztaban vagyok a szervezetem mukodesevel, es hogy milyen veszelyeket rejt, de ez az utolso lehetosegem. Eszre sem vettek, hogy napok ota alig, vagy egyaltalan nem eszek..
2017. dec. 11. 20:23
 1/5 anonim válasza:

Hát, kórházban sem fognak sokkal többet foglalkozni veled. Van minden városban államilag kirendelt ingyenesen látogadható pszichológus. Inkább őt látogasd meg.


A kérdésedre válaszolva, étel nélkül sokáig kibírja a szervezet. Ha cska nincs valamilyen betegséged, nem fog leesni a vércukrod mivel a szervezet akkor is fentartja a vércukor szintet ha nem kap külső forrásból táplálékot. Éheztetésel inkáb csak szivatod magad.

2017. dec. 11. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Magyarán ugyanott tartok, ahol a part szakad. Jo tudni. Nem tudom, nem akarok a haziorvosomhoz oda menni, hogy "he doki, depis vagyok kene bogyo, vagy egy pszichologus", marpedig egy pszichologust sem ismerek. De nem valna be szerintem.
2017. dec. 11. 20:49
 3/5 anonim válasza:
Mert az sokkal jobb hogy vad idegen embereknek öntöd ki a szívedet az oldalon?
2017. dec. 12. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:

Ha igaz amit írsz, akkor sem ez a megoldás.

Hány éves vagy? Miféle problémákrol van szó? Mert magyon nem mindegy.ha fel akarod magadra hivni a figyelmet, ne magadban tegyél kárt.

2017. dec. 12. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Ha azt szeretnéd, hogy felfigyeljenek rád, csinálj valami hasznosat anélkül, hogy pénzt kérnél érte, vagy tegyél valami jót valakivel - beszélgess idős emberekkel, segíts egy alapítvány vagy egy állatmenhely munkájában, vagy ha van hozzá affinitásod, rajzolj/fess/alkoss/írj verseket/tanulj meg kézen járni vagy ami jólesik. De lehet, hogy otthon is felfigyelnének rád, ha hirtelen elkezdenél mindenkivel nagyon kedves lenni, nagyon sokat tanulnál, tanulmányi versenyekre jelentkeznél és segítenél minden otthoni munkában.

Ezek sokkal értelmesebb dolgok lennének hosszú távon is, mint a koplalós önsajnáltatás. Nekem is voltak tinikoromban hasonló önsorsrontó butaságaim, és nem igazán vették észre azok, akiket szerettem volna.

2017. dec. 12. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!