Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Hogy lehet felgyorsítani az...

Hogy lehet felgyorsítani az anyagcserét?

Figyelt kérdés
Rendesen eszem, főként egészséges ételeket és próbálok változatosan étkezni. Mit tegyek hogy felgyorsuljon az anyagcserém? Főként természetes dolgokra vagyok kíváncsi de gyógyszereket is mondhattok. (Am sportolok is)

2017. dec. 12. 21:12
 1/2 anonim ***** válasza:
Sportolj, és egyél rostos dolgokat. Igyál elég vizet, teát. Minden nap egyél meg egy reszelt sárgarépát almával.
2017. dec. 12. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

A sportolás mindenképp pörgeti. Ételek közül a telített zsírok és cukrok pörgetik, de ezekkel azért csínján kell bánni. Elvileg pörgeti a koffein is, de nekem volt, hogy pont fordítva hatott, tiszta hideg lettem tőle, ami a lassú anyagcsere egyik jele. Gyors anyagcsere = nagyobb hőtermelés.

Különböző stimulánsok gyorsíthatják, de ezek illegálisak.

Hormonok vannak még rá hatással, de ezekkel szintén nem érdemes játszani.

2017. dec. 15. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!