Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hogyan lehet felgyorsítani az...

Hogyan lehet felgyorsítani az anyagcserét?

Figyelt kérdés

Sokáig koplaltam nagyon kevés kalóriával, mellette sokat edzettem, mert gyorsan akartam fogyni. Most hisba edzek napi 2-3órát + futok, sétálok, biciklizek, ha 1200-nál többet eszek hízok.

Hogyan kaphatnám vissza a régi énemet?(régen nagyon sokat ettem, mellette mozogtam és így nem híztam, de egy haverom hülyeségből megszólt többször, hogy sokat eszem, meg hogy előbb a mozgás aztán a kalória stb és elkezdtem fogyózni ilyen hülye módszerrel)

Bármi érdekel, módszerek, étkezési rendek, tabletta, amivel fel lehetne vissza gyorsítani az anyagcserét!

Kérlek titeket, ne bántsatok a hülyeségem miatt, sokat kaptam így is, amiért ilyen hülye voltam, változtatni szeretnék!

Köszönöm előre is a segítséget!



2017. nov. 21. 22:27
 1/7 anonim ***** válasza:
Egyel tobbszor keveset, legalabb napi 5 etkezes. Az etkezesek megfelelo mennyisegu rostot tartalmazzanak. A mozgas maradhat, a rendszeres kardio mozgas is gyorsitja. Ezek az alapok. Ezek mellett segithet meg egy-ket dolog, peldaul zold tea.
2017. nov. 21. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Mozgás, rendszeres rendes mennyiségű evés (nem kell napi sokszor, sőt többször sem muszáj, akinek nem az passzol, nem befolyásolja az anyagcserét).

Nem tudom, mennyire gyorsan megy visszaállítani, légy türelmes.

2017. nov. 21. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Köszi.

Kettő: De ha rendes menn, iségeg eszem egy hónap múlva 20kiló zsír lesz rajtam. Ezt mondtam, hogy 1200fölé(még odáig se igazán) nem mehetek.

Vagy ha fokozatosan vinném feljebb? Mondjuk hetente 100kcal-val többet?

Amúgy 6x eszek egy nap. Szigorú "diétán" vagyok, mert nagyon lefogytam(151cm/28kg/16/L)

2017. nov. 22. 02:31
 4/7 anonim ***** válasza:

Miiii???28 kg napi 1000 kcal meg több óra sport???Szigorú diéta???

Na ezek így sehogy sem stimmelnek én ezt nem hiszem el bocs.

2017. nov. 22. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Mit eszel egy átlag napon?
2017. nov. 22. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Neem olyan diéta, direkt pakoltam "-be. Olyan, hogy egy orvos által felírt étrendet kell követnem. Mert életveszélyben voltam.
2017. nov. 22. 12:52
 7/7 anonim ***** válasza:

Nem csodalom. A te magassagodhoz 40-45 kg korul kellene lenned. Mivel sokaig keveset ettel, lehet megartana ha hirtelen sokat ennel. Igen, az jo megoldas ha mindig 100 kcal-lal noveled a bevitt kcal-t. Kb napi 1500-1600 kcal-t kellene ennie egy embernek ennyi idosen. Szoval: egyel normalis mennyiseget (ne zabald tele magad, de ne is koplalj!) es sportolj sokat. Akkor nem zsirban fogsz hizni, hanem szep, csinos es izmos leszel.


Amugy milyen etrendet irt fel az orvosod?


Ui: hany kg a cél?

2017. nov. 22. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!