Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Használt teafiltert fel lehet...

Használt teafiltert fel lehet használni újra, vagy nem érdemes?

Figyelt kérdés
ha már egyszer forró vízbe került, onnantól kezdve romlandó?
2017. dec. 25. 09:39
 1/7 anonim ***** válasza:
Kinai filter 3x is használható.
2017. dec. 25. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Ha arra gondolsz, hogy egy gyengébb teát késziteni a másodszori áztatással akkor igen. Egyéb felhasználást azoktol kérdezd akikröl tudod, hogy a lyukas kotont is bestoppolják.
2017. dec. 25. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

:D köszönöm!

az hogy meddig érdemes felhasználni így, azt tudja valaki?


Csak eszembe jutott h maga a lefőzött tea megromlik, ha nem isszuk meg és emiatt gondoltam arra, hogy lehet hogy a filter is romlandó használat után... pár nappal talán?

2017. dec. 25. 11:55
 4/7 anonim ***** válasza:

Semmi értelme. A filteres tea amúgyis csak hulladék, aromákból áll, porrá őrölt szar van benne és teafüvet sosem látott, szóval hatóanyaga 0. Ha másodszorra is kiáztatod, íze sincs. Annak mi értelme akkor?


Jó minőségű szálas zöld teákat szokás 2x áztatni, mert a második áztatáskor különböző anyagok oldódnak ki mint az elsőnél. De a filtereset minek, esküszöm nem értem.

2017. dec. 25. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Kedves 4. válaszoló!

Igen, ezt is olvastam. Esetleg ajánlanál minőségi szálas teát? Vagy ott mindegyik megbízható?


(amúgy zöld teát szoktam inni, de eddig csak filtereset)

2017. dec. 25. 13:02
 6/7 A kérdező kommentje:
*bocsi, technikailag 3. válaszoló
2017. dec. 25. 13:36
 7/7 anonim ***** válasza:
Szálasból mind megbízható,minél szebb, nagyobb levelek vannak benne annál jobb.
2017. dec. 25. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!