Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Túlzásba viszem az egészséges...

Túlzásba viszem az egészséges életmódot?

Figyelt kérdés
Kezdjük ott, hogy mindig is vékony voltam, ezért hozzászoktam ahhoz, hogy bármit ehetek, vékony maradok. Viszont tavaly a suli miatt nagyon elvetettem a sulykot és ráfüggtem az édességekre, kicsit híztam, de még így is csak 60 kiló lettem a 178 centimhez, ami nyilván nem sok, viszont nem tetszett hogy zsírosabb lettem, jó volt az alakom, de plöttyedt voltam. Nyáron elkezdtem leszokni az édességekről és a gyorsételekről, és mára kb. 53 kiló vagyok, ami már kevés, de még most se vagyok teljesen elégedett önmagammal, ráadásul már betegesen félek az édességektől és a hízástól, pedig heti 1-2 alkalommal szoktam enni egyszerre sok édességet és így is fogytam, meg most a karácsonyi habzsidőzsitől se híztam, pedig nem fogtam vissza magam. Szerintetek kéne híznom, ha alapból nem eszem keveset? Naponta átlagosan 2000 kalóriát eszem, heti négyszer kardiózom 30 percet és heti négyszer sétálok 45 percet. Amikor 60 kiló voltam, sokkal többet ettem és nem sportoltam. A válaszokat előre is köszönöm. 19/L

2018. jan. 1. 20:32
 1/2 anonim ***** válasza:

Nem viszed túlzásba, a leírtak alapján maradt még "egészségtelen" elem is... Persze annyi valószínűleg belefér.


Viszont ha fogysz, akkor keveset eszel, többet kéne. Az nem számít, hogy mások mennyit esznek vagy hogy te magad mennyit ettél a múltban, ha fogysz, akkor többet kell enned, ez világos. Illetve ha nem fogysz, bizonyára akkor is, nagyon kevésnek tűnik a súlyod, nem ártana izmot felszedni, persze ahhoz edzeni kéne, a kardió és a séta jó dolog, de izmot nehezen ad.


Úgy tűnik, elég gyors az anyagcseréd, neked több étel kell, mint ami a számok alapján tippelhető lenne.

2018. jan. 1. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
És hogyan kéne edzenem? Mert nem szeretnék nagyon izmos lenni.
2018. jan. 1. 22:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!