Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Testképzavaros vagyok? 174-175...

Testképzavaros vagyok? 174-175cm vagyok 67kg dietaval 1ev alatt 27kgot adtam le de egyszeruen meg mindig nem vagyok megelegedve magammal hiaba mondjak h most van jo alakom

Figyelt kérdés
Fokozatosan csokentettem a kaja mennyisegem es most van nap h nem eszek ha pedig kihagok hashajtoert nyulok, szeretnek meg 7kgot fogyni h 60 kg lehessek
2018. jan. 4. 17:48
 1/3 anonim válasza:
Látatlanban ezt nem lehet megmondani, sok mindentől függ. De ahhoz a magassághoz egész biztosan nem sok a 67 kg.
2018. jan. 4. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
En azt ertem de csak arra tudok gondolni h lehetnek meg vekonyabb mert nem vagyok eleg vekony
2018. jan. 4. 18:08
 3/3 anonim válasza:
Mozgással. Semmiképp nem azzal, hogy nem eszel. Ha a tested nem kap rendszeresen tápanyagot, még inkább arra fog törekedni, hogy azt a keveset eltárolja és lelassul az anyagcseréd.
2018. jan. 4. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!