Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » 16 f hogyan hízzak? 57kg 178cm

16 f hogyan hízzak? 57kg 178cm

Figyelt kérdés
57 kiló vagyok csak es nagyon zavar. A vallam viszonylag szeles, nem vagyok csonti, van rajtam valamennyi izom, de hus az nemigen :D. Az teny hogy sokat mozogtam es attol lehet hogy nem hizok. Viszont serules miatt egy honapig nem edzhettem es akkor se jott ram sok max fel kilo vagy egy. Sok gyumolcsot,zoldseget,magot eszek, de azert az edesseget se vetem meg. Jo azert annyira nem eszek sok csokit atlagosan minden masnap egy kisebbet amibe ilyen 15 g cukor van. De valtozo van mikor 2 hetig nem nagyon eszek viszont ha van itthon sok akkkr mindennap. Szamolgattam itt a kaloriakat es feherjebol boven,de boven megvan amit kene . 2200-2800 kcalt eszek egy nap,attol fugg mikor milyen az etvagyam, de regebben jobb volt. Tudnatok javasolni vmi etvagyfokozo szert ? Vagy valami modszert amivel hizni tudnek ?

2018. jan. 8. 19:31
 1/5 anonim ***** válasza:
43%

"Sok gyumolcsot,zoldseget,magot eszek"


Ez a baj! Marhapörköltet, töltött káposztát, sült csülköt kell enni, nem madáreledelt!

2018. jan. 8. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
A kettő nem zárja ki egymást te agyhalott
2018. jan. 8. 19:53
 3/5 anonim ***** válasza:
Edzz, a mozgástól is hízol, az izom nehezebb mint a zsír. Ne próbálj édességekkel hízni, attól csak hájas leszel max. és amúgy is egészségtelen. A gyümölcsben amúgy is van gyümölcscukor. Egyél húst, szénhidrátot, tejtermékejet. Naponta 5x étkezz.
2018. jan. 12. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 AlphaNice válasza:

Szia!


3 testalkat típus van. Ectomorph, Endomorph, és Mesomorph. Keress rá, nézz utána és bővebb információt kapsz. Te elég nagy valószínűséggel az Ectomorph kategóriába tartozol, melyre jellemző a vékony, csontos, kevésbé izmos alkat, gyors anyagcsere, nem hízékony.

Neked nagyon nehéz megfelelő kalóriát elfogyasztani a növekedés érdekében. Vannak egyébként Ectomorph testépítők elég nagy számban, tehát nem lehetetlen, viszont nem is átlagembernek való. 2200-2800 kalóriával elképzelhető, hogy valamennyi izmot magadra tudsz pakolni, de hosszú távon ez kevés. Sajnos rengeteget kell enni, minimum 3500 kalóriát, és javaslom táplálékkiegészítők használatát. A te esetedben tömegnövelőt ajánlok, ugyanis nagyon magas a tápanyagtartalma, kalóriatartalma, és egyszerű, mert étkezések közt csak be kell keverni vízzel és meginni. Nem olcsó mulatság a tömegnövelés, de ha valaki rászánja a pénzt és energiát, akkor elérheti a célját. Egyébként mondtad hogy izom van, de hús nincs. Az izom nem más, mint a húsa a testednek. A zabálás nem feltétlen egészséges, de nyilván most nem ez volt a kérdés.

Végezz súlyzós edzést, kevés kardioval, egyél rengeteget, kitartás, izzadság, vér, és sikerülni fog :)


Üdv,

2018. febr. 13. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Jó a vérkeringésed?
2018. márc. 9. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!