Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Mit csináljak, higy edzek...

Pallagi ádám kérdése:

Mit csináljak, higy edzek rendesen?

Figyelt kérdés

Meg régebben elkezdtem edzeni 3 hónapig csináltam és nem fogytam semmit hanem nagyobb hasam lett. Nem tudok odafigyelni a táplálkozásomra mert olyan családba élek, hogy minden nap főtt ennivalóval várnak haza és ha nem eszek akkor megsértődnek(mamám főz és ő szerinte vékony vagyok(180 cm 88 kg))meg úgy magamtól sem tudok odafigyelni a táplálkozásra mert éhes vagyok. Mi motiváljon az edzésbe? Testépítésre gondoltam csak a szomszéd faluba van kondi, meg edző társ hiány miatt.

Hogy ajánljátok ti ezt?

Köszönöm a segítséget, remélem érthető volt valamennyire.



2018. jan. 22. 21:08
 1/4 anonim ***** válasza:

A testépítők is bezsírosodnak, ha sokat esznek...

Az étrendre való figyelést nem kerülheted el, ha automatikusan nincs rendben. Más is éhes (bár nem feltétlenül, én szinte soha nem vagyok az, az egyik életmódváltásom eredménye), de attól még tud figyelni az étrendre. Máshogy nem megy, max. azt csinálhatod, hogy iszonyúan sokat edzel (pl. napi órákat futsz, nyilván erősítő edzésből nem megy sok és túledzéshez is vezetne) s reméled, hogy a sok ételt ellensúlyozza.

2018. jan. 22. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Figyelj, először is lélekben kell eldöntened azt, hogy na akkor most lefogyok. Adj magadnak időt, mert ez nem megy 1hét alatt, de ne is éheztesd magad, vagy akkor egyél mindig keveset és ahhoz tartsd magad. Lehet főttet enni, sőt kell is, tudodki fog salátán élni-.- de ne nassolj és igyál sok folyadékot lehetőleg vizet. Fuss minden nap, egy idő után látni fogod a változást, zsírégetéssel lehet kezdeni, az meg, hogy nincs edzőtársad, nem is baj, úgyis csak hátráltatna, inkább tölts le a telefonodra motivációs hangfelvételt amit hallgatsz edzés közben vagy ami a legjobb lenne, személyi edző...de ami igazán fontos, ne add fel, akárki akármit mond, te tested,nem a mamádé,nem a szomszéd kiskutyáé, még jó hogy figyelsz rá! Remelém valamennyit tudtam segíteni
2018. jan. 22. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Naponta ha úgy annyit eszek, hogy reggeli suliba 2-3 szendvics és ha hazaérek főtt kaja és este gyümölcs?

Mellette a HIIt gondolkoztam mert a futás nekem nem erősségem mert a térdem nem hajlik tőle(tapasztalat)

Az heti hány alkalommal kéne csinálnom, hogy látszódjon valami, mert nekem csak addig kéne mert ha látnám a változást akkor utána már jobb lenne.

2018. jan. 23. 18:33
 4/4 anonim válasza:

Nem tudom merre laksz de pl ha dombra föl gyalogolsz vagy csak simán gyalogolsz az is jó pl napi 2 óra gyaloglás kétszer 1 óra vagy akárhogy plusz egy kis fekvő húzóckodás én minden nap csinálnám


Kajából pl ha napi 5-6 szor eszel és mindig csak keveset akkor menni fog mindenki képes rá fejben dől el

2018. aug. 30. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!