Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Összevissza ettem a mai nap?

Összevissza ettem a mai nap?

Figyelt kérdés
Suliba nem vagyok kajálós 6kor megyek és 3 kor jövök haza azt eszem amit viszek na és vittem 2 kiflit amit befaltam 10óraira 10:30 fele ettem 2 rágót ami ilyen töltött gyümölcsös és vittem ilyen Narancsos-mangós rostos üdítőt abból szinte egyfolytába ittam + vittem vizet a rostos 1 l a viz 0.5l szoval eddig 1.5 ittam meg és még 12.00 órakkor kakaós csigát összevissza volt ittam szódabikarbónát emésztésre összevissza volt?
2018. jan. 26. 17:06
 1/4 anonim ***** válasza:
Írni nem tanítanak abban a suliban?!
2018. jan. 26. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ebben nem volt semmi tápanyag.
2018. jan. 26. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Ja es hazajottem 3 kor ettem toklevest meg gyrost
2018. jan. 26. 18:18
 4/4 anonim ***** válasza:

Nem tudom, miért baj, ha összevissza eszik az ember, illetve az mit jelent, pedig elég régen foglalkoztat az egészséges táplálkozás... Persze ha nem jól érzed magad, az gond, de amúgy az a fő, hogy a napi összbeviteled jó legyen (s a legtöbben a rendezett, nem túl eltérő napokat szeretjük, de ez egyéni dolog).

Az teljesen normális, hogy megeszed a kiflit, ha éhes vagy, a rágó teljesen mellékes. Nem tudom, mit reggeliztél, de csak gabonát és cukrot enni a suliban nem feltétlenül jó (de ha ellensúlyozod az otthoni jobb étkezéssel és nem érzed magad rosszul tőle s energiád is van, akkor annyira nem vészes, de nem ideális).

2018. jan. 26. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!