Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Hogyan tudnék egészségesen...

Boo12 kérdése:

Hogyan tudnék egészségesen felszedni kb 4-5 kilót? 16/L

Figyelt kérdés

Az utóbbi fél évben elég durván éheztettem magam és ennek következtében kb 15 kilót fogytam. 173 cm vagyok és 46 kiló. Eddig nem igazán zavart, hogy konkrétan csont és bőr vagyok, de elkezdtem versenyszerűen sportolni és most érzem igazán, hogy ez így nem lesz jó, mert semmi energiám nincsen.

Miket és mennyit kéne ennem ahhoz, hogy egészségesen hízak kb 4-5 kilót? Illetve, hogy érhetem el, hogy esetleg a mellemre, fenekemre hízzak? (Ha erre egyáltalán van bármi módszer)



2017. júl. 4. 18:48
 1/4 anonim válasza:
100%
Nézd meg, hogy egy nap alatt mit eszel meg most, ezt körülbelül számold ki kalóriába. Ehhez a mennyiséghez kellene naponta 300-500 kalória +-t adni. (Majd meglátod 1-2 hét után, hogy mi a megfelelő mennyiség) Próbáld meg ezt minél egészségesebb ételekből bevinni.
2017. júl. 4. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
A hízást pedig nem tudod irányítani, hogy mellre meg fenékre. Genetikától függ, hogy hova rakódik le több zsír. A melled mérete genetikától és testzsírtól függ, a fenekedet pedig tudod növelni, formálni edzéssel.
2017. júl. 4. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat :)
2017. júl. 4. 21:16
 4/4 anonim ***** válasza:
Én úgy gondolom, hogy eleve le se kellett volna fogynod egy dekát sem, mert 173 cm-hez 60 kg teljesen normális, még egy picivel alatta is van :) Biztos egy szép magas lány lehetsz. El se tudom képzelni, hogy most milyen sovány vagy. Gondolj abba bele, hogy még sportolsz is, ami nagyon jó és fontos. Így biztos formásodni is fogsz. Úgyhogy nyugodtan egyél azt amit csak megkívánsz és növeld a súlyod lelkiismeret furdalás nélkül, mert rád fér. Tudom, hogy miről beszélek, mert én is anorexiás voltam, de már visszahíztam az egészséges súlyomra és még így is karcsú vagyok. (pedig én még alacsonyabb is vagyok nálad. :D )
2017. júl. 10. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!