Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Éhségcsökkentés egészségesen?

Éhségcsökkentés egészségesen?

Figyelt kérdés
Direkt ebbe a kategóriába írtam és nem a fogyókúrába. Sajnos pár hete borzasztó étvágyam van, folyamatosan bírnék enni. Valószínűleg hormonok (fogamzásgtálót szedek), hízni még nem híztam de azért félek tőle kissé, ezért szeretnék valamit amitől kevesebbet tudnék enni. Csak olyan módszerek érdekelnek, amik természetesek, eddig vizet próbáltam inni, amikor éhség tört rám, de az ízek hiányoznak.
2017. okt. 8. 20:53
 1/3 anonim ***** válasza:

Almaecetes kúra,olvass utána!

Étkezések előtt igyal almaecetes vizet,nem lesz olyam étvagyat

2017. okt. 8. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Nincs általános módszer.

De zzerintem jó étrenden nem kell túlenned magad, akármi is van az éhségeddel és az étvágyaddal (nekem nem világos, miért mossák össze sokan, ez 2 különböző dolog, bár úgy tűnik, sokaknál egyszerre szoktak jelentkezni. nekem teljesen külön, sőt van, hogy se éhség, se étvágy, de érzem, hogy energiára van szükségem).


Ha az íz hiányzik, egyél, akár kalóriaszegényt, ha nem vagy alig vagy éhes, de étvágyad van. Bár ha nem vagy éhes és nincs is szükséged evésre épp, akkor elég jó opció az, hogy nem eszel. Íz majd lesz étkezéskor, enni úgyis mindennap eszel, gondolom.

2017. okt. 8. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Igazad van, rosszul fejeztem ki magam. Étvágyam van csak, éhséget nem érzek, ha nem vagyok valóban az.
2017. okt. 9. 00:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!