Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Ennyi kalória elég vagy...

Ennyi kalória elég vagy növeljem még?

Figyelt kérdés
Szóval evészavarból gyógyulgatok. Nem vagyok 'teljesen' anorexiás, mert normális a súlyom. A BMI-m 18.9. És a pszichológusom azt mondta, hogy 1500 kalóriát egyek. Azt mondta hogy ettől se hízni, se fogyni nem fogok. De 800 és 1000 között ettem egy hónapig. És gyógyuláshoz, súlytartáshoz elég lesz ennyi? Vagy még növeljem? Hetente kb. 3-4 edzzek pici kardióval és erősíto gyakorlatokkal 1 màsfél órán át. Heti 5x tesi óra is van, de nem mindig mozgok, mert ugye sokszor nincs energiám. Sétálok a suliba oda-vissza. 14/L 45kg 153cm vagyok. És suliba mit vigyek enni, hogy meglegyen ez a kalóriaszükséglet? Bármilyen ötlet jöhet :)

2018. febr. 7. 19:10
 1/3 anonim ***** válasza:
A 800-at sürgősen felejtsd is el, tekintve, hogy 14 éves, fejlődésben lévő szervezet vagy. Az 1500 a minimum, amit ennyi edzés (és fejlődés) mellett be kell vinned.
2018. febr. 7. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
És mennyit kellene ennem úgy kb? Mivel 1500 az csak minimum
2018. febr. 7. 19:53
 3/3 anonim ***** válasza:
Kb. 2000. Én amikor 8 órában könnyű fizikai munkát végeztem, kb. 1800 kalória mellett fogytam. Most mondhatni nem csinálok semmit, és ugyanennyi mellett hízom.
2018. febr. 7. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!