Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hogyan növeljem a súlyom?

Hogyan növeljem a súlyom?

Figyelt kérdés

Anorexiából gyógyulok, híznom kell. Hogyan tudnék izmosodni és nem hájat felszedni? Sajnos nincs lehetőségem konditerembe járni. Hány kalóriát kéne ennem és mit sportolnom?

15L/170cm



2017. jún. 18. 15:13
 1/5 anonim válasza:
Szerintem ehetsz akármit csak mértékkel .Sok zöldséget gyümölcsöt és fehérjét.Közbe sportolj hasizomra lábra ,fuss,biciklizz....Gyakorlatokat az interneten vagy a pinterest oldalon is kapsz.
2017. jún. 18. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ha írsz talán tudok segíteni :)
2017. jún. 18. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
"Mindent csak mértékkel" ez sajnos nálam nem vált be, anorexia lett belőle. Pontos értékre lenne szükségem :/
2017. jún. 18. 16:44
 4/5 anonim ***** válasza:

Napi 2000-2500 kalória. Ez alá ne nagyon menj. És ne lepődj meg, ha feljön rád egy-két kiló. Előbb gyógyulj szépen meg és azokkal később foglalkozz. Vagy ne is. Képzeld, éppen nyaralok a családdal a tengernél, és megnyugodhatsz, senkit se érdekel az én feleslegem, és engem sem érdekelnek mások plusz kilói.

Egyél elég fehérjét (húst, tojást, glutént ha bírod, tejet, sajtot, szóját) és sportolj, amennyit jólesik. Meg persze sok friss gyümölcsöt meg zöldséget is egyél.

2017. jún. 19. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Szerintem ha anorexiás vagy, akkor nem rögtön konditeremmel kéne kezdeni.
2017. júl. 8. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!