Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Hogyan tudok úgy edzeni a...

Hogyan tudok úgy edzeni a fenekemre, hogy a combom ne "nőjön"?

Figyelt kérdés
nem szeretnèm ha nagy lenne a combom. A fenekem irtó lapos..

2018. febr. 13. 21:33
 1/5 anonim ***** válasza:
Hip thrust, glute bridge, kábeles lábemelések, rdl
2018. febr. 14. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Az "rdl" a Román felhúzás/Romanian deadlift, sry.
2018. febr. 14. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszi ezelet kipróbálom. Youtubera beírom ;)
2018. febr. 14. 06:49
 4/5 anonim válasza:

farizom emeles hatrafele. egyenes allsz, a kezeddel kapaszkodsz valamibe es a labadat enyhen behajlitva hatratolod kb 75 fokos szogig. Nekem ez segitett meg a labtolo. Annak is megvan a maga technikaja, attol fuggoen hova helyezed a labadat. Ha egeszen fentre teszed a labtarton akkor popsira edzel csak! ha kozepre akkor comb, ha alulra akkor vadli. Ha fenek, akkor szukseges egy 15-20 centis tavolsag, ha comb akkor szinten, ha vadli akkor kb 10 centi. de az rdl is jo, bar nekem az nem segitett....

csinalhatsz squatsokat is, de uy, hogy nem mesz le derekszogbe, hanem megallsz 45 foknal fentrol szamitva. remelem tudtam segiteni!

2018. febr. 15. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Köszi!

Kipróbálom!

2018. febr. 15. 20:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!