Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Mit csinaljak ha fikazzak...

Mit csinaljak ha fikazzak hogy lassan eszek?

Figyelt kérdés
Nem akarok elmenni az osztalytarsaimmal enni mert mindenki azt mondja hogy lassan eszem es ez zavar.Neha ki is figuraznak es utanoznak engem.Meg lassan is setalok es azt is mar megszoltak hogy milyen lassu vagyok es hogy milyen lassan megyek.Pedig szerintem normal tempoban megyek.Meg lassan mozgok.17/l
2018. febr. 14. 15:41
 1/7 anonim ***** válasza:
Menj enni pár baráttal.
2018. febr. 14. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Pont a barataim akik az osztalytarsaim miatt nem akarok veluk enni
2018. febr. 14. 15:52
 3/7 anonim ***** válasza:
Mond meg nekik, hogy az az egészséges, ha lassan eszünk.
2018. febr. 14. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:

Csak bíztatni szeretnélek! Aki lassan eszik, nyilván minden falatot alaposan megrág. Esetleg közben még a kulináris élvezeteknek is hódol. Ez abszolút nem hátrány, sőt. Ha jól megrágunk valamit, az segít a gyomrunknak az emésztésben, s közben még az ízeket is jól kiélvezhetjük.

Ha sétálunk, azt jelenti, lassan ballagunk, megyünk. Közben élvezhetjük a jó/rossz levegő minőségét, beszélgethetünk, nézhetjük a tájat, az embereket, stb.

Szerintem Te csinálod jól, mert nem kell mindent a mai rohanó tempóban elvégezni, hosszú távon nem szokott túl jóra vezetni.

2018. febr. 14. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Hát ez érdekes, mi soha nem néztük hogy ki milyen tempóban eszik :D szerintem abszolút nem kellene ezzel foglalkoznod. Meg ha az ember beül valahova enni akkor miért kellene öt perc alatt végeznie, ha direkt enni megy? Legjobb barátnőmmel persze sokszor beülünk pizzázni, én hamar megeszem mert ezt szoktam meg, ő meg inkább lassabban eszik de ezért soha nem szóltuk meg egymást.
2018. febr. 14. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Muszály neked ilyenekkel barátkozni?
2018. febr. 14. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Ez pont a sok közül az egyik ok amiért nincsenek nekem sem barátaim


az emberek nagyon fenn akadnak azon, hogy ha te a táplálkozásodban valamit másképpen csinálsz és mikor csoportosan megjegyzéseket tesznek egymást támogatva ellened, az mégjobban elveszi a kedved, hogy velük légy


szerintem döntsd el mi a fontos, hogy úgy egyél, ahogyan neked jól esik, és talán 80 éves korukra rájönnek, hogy igazad volt, vagy "beolvadsz" és elkezdesz gyorsan enni és viseled a következményeit

2018. febr. 18. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!