Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Hatásos lehet, vagy túlságosan...

Hatásos lehet, vagy túlságosan egyoldalú táplálkozásnak számít?

Figyelt kérdés
Az alaptörténet az, hogy elég sokat fogytam az elmúlt pár hónapban tudatos diétával és kardioval/ súlyzós edzéssel. Viszont rettenetesen utálom a csirkemell ízét (már minden formában/fűszerrel próbáltam.) Rájöttem viszont hogy sütőben sütve fasírtként megcsinálva (zsemlemorzsa helyett zabbal) kifejezetten szeretem és azt hiszem minden nap tudnám enni. A célom nem testépítés vagy ilyesmi, csak fogyni még 10 kg-t. A kérdésem az lenne hogy okés-e az, ha mindig így csinálom meg mondjuk 1-2 hónapon keresztül változatos zöldkörettel/rizzsel vagy ez már így nem 'kóser' ? :D 21/L

2018. febr. 23. 21:59
 1/2 anonim ***** válasza:

Azzal nincs gond, ha fasírtként csinálod, eleve van, aki nem is eszik csirkét, sőt húst, anélkül is lehet remek étrendet tartani bármilyen célok mellett.

Hogy mindent megad-e a menüd, azt nem tudom, de hús, zöldség, rizs, olyan sok minden nem maradhat ki s bizonyára szedsz is valamit.

2018. febr. 23. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Ez nagyon-nagyon egyoldalú...


Cseréld le másra a csirkemellet, van sokkal egészségesebb alternatíva is:


Csirke, pulyka: 21-25g


Szójabab 36g

Tempeh 19g

Feketebab 21g

Tarkabab 20g

Adzuki bab 20g

szejtán 21g

csicseriborsó 19g

Pisztácia 20g

Kesu 18g

Tökmag 19g

Tönkölybúza 15g

Dió, mogyoró 15g

Árpa 12g

Hajdina 13g

Köles 11g

Bulgur 12g

2018. febr. 25. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!