Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Rostos etelek? Vagy mit egyek?

Rostos etelek? Vagy mit egyek?

Figyelt kérdés
Dietazom s kemeny a szekletem ami miatt kijött az aranyerem s mar faj es verzik. Milyen ennivalókat egyek vagy gyógyszertárban mit vegyek ami segit hogy ne legyen olyan kemeny a szekletem ?

2018. márc. 3. 23:43
 1/7 anonim ***** válasza:
Egyél sok zöldséget, az higítja a székletet.
2018. márc. 3. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
És sok vizet igyál.
2018. márc. 4. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Sok viz, rostos dolgok, zoldsegek, gyumolcsok. A szilvalekvar is nagyon jo ilyen problemara, de nem tudom, mennyire fer bele a dietadba. Mi haztol szoktunk venni olyat, amibe nincs hozzaadott cukor
2018. márc. 4. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Emelet talán egy kis sport sem árt ha van időd rá.
2018. márc. 4. 06:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Sprotolok napi egy orat. Zoldsegelet mondjuk nem nagyon eszem minden zöldséget lehet ?
2018. márc. 4. 09:20
 6/7 anonim ***** válasza:
Igen! Nagyon jó, ha változatosan eszed, pl. Kígyóuborka,paradicsom,olívabogyó,saláta,retek,hagyma stb... , de főzve,sütve, párolva, nyersen mind nagyon jótékony. Ilyen esetben érdemes lenmagot darálnod, azt enni reggelente egy-egy teáskanállal vagy kefírbe tenni, natúr joghurtba + gyümölcsöt, illetve aszaltszilvát, barackot is tehetsz bele és a sok folyadék is elengedhetetlen.
2018. márc. 4. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Amibe sok a vas, olyat ne, mert az megfogja a hasad. Pl cekla, spenot
2018. márc. 4. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!