Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Más is van így, hogy egészsége...

Más is van így, hogy egészséges, semmi baja mégsem hízik és nagyon vékony?

Figyelt kérdés
Elég sokat szoktam enni, és mindig mondják, hogy egyek többet meg, hogy milyen vékony vagyok, pedig itthon is mondják, hogy sokat eszem, egy osztalytarsam 2x annyi kg mint én, de suliban azt látom, hogy fele annyit eszik mint én. Voltam már vizsgálaton, pajzsmirigyet is nézték és semmi bajom nincs.
2018. márc. 4. 12:12
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Persze. Édesanyám, öcsém, húgom, két barátnőm is ilyen, illetve én is.
2018. márc. 4. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Ne akarj hízni, az evolúció ezt szerelte beléd. Hogy vékony vagy, attól még lehetsz makkegészséges.


Ne törődj a dorgálásokkal. Általában a túlsúlyos, kövér emberek méltatlankodnak.

2018. márc. 4. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Én. LEgjobb napjaimon vagyok 54-55 kiló, rosszabbaon 49-50.


169 cm.

2018. márc. 4. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Nagyrészt tényleg a túlsúlyos emberek szólnak be, volt aki valami bogyót ajanlgatott, hogy a testvére azt szedte és az orvos írta fel neki, és hogy én is irassam fel. Csak néztem, minek iratnam fel mikor minden rendben van velem
2018. márc. 4. 12:34
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Nem biztos, hogy sokat eszel magadhoz képest, de van, aki tényleg nem szed fel zsírt, inkább begyorsul az anyagcseréje.


Ha jól érzed magad, nem vagy csontsovány meg semmi, akkor nem hinném, hogy tenned kéne ellene. Nekem is van igen vékony ismerősöm, aki hiába eszik igazán rendesen, olyan marad. De a maga cérnaszál módján csinos és láthatóan egészséges, úgyhogy OK.

2018. márc. 4. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Igen, én is ilyen vagyok. Kis koromban anyám állandóan orvoshoz vitt, a rokonság sápitozott, hogy milyen sovány vagyok, nagyon idegesítő volt.

Én örülök neki, annyit és azt eszem amit megkívánok, nem kell kalóriákat számolgatni és szerintem egészségesebb is vagyok, mint aki elhízott.

2018. márc. 4. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Nekem ez konkrét stresszt okoz, hogy állandóan mondják, amit meditációval kell ellensúlyoznom


de ami tényleg érdekes, hogy csak a kövér emberek mondják :D

2018. márc. 4. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
A környezetemben szokták az emberek mondani, hogy huu milyen vékony vagyok, meg hogy ilyen olyan zsíros ételeket egyek. Az orvosom szerint sem vagyok betegesen sovány, mikor mondtam neki a pajzsmirigy dolgot, hogy esetleg azzal van a gond, akkor mondta, hogy meg lehet nézni, hogy megnyugodjak de azzal nem lesz semmi gond, és tényleg teljesen jó érték jött ki.
2018. márc. 4. 14:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!