Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Hogyan táplálkozzak helyesen?...

Hogyan táplálkozzak helyesen? Mit kellene sportolnom?

Figyelt kérdés

Sziasztok! 15 éves fiú vagyok és nagyon vékony, már mondták is, hogy éppen határon vagyok a túl vékony és a vékony között..Próbálok itthon edzeni, például fekvőtámasz 20 darab fél óránkét, 16:00-tól 20:00-ig!Aztán fekvő mellett 1,5 literes palackokkal súlyzózom! Előbb kicsivel kell kezdeni! Aztán hát izom, felülés stb.. Mondták már sokan, hogy sportoljak! De mit? Mert amit kipróbáltam az az, hogy biciklizés (hegyen lakom), úszás, futás, otthon torna! Ezek kilőve! Már elmondanám, hogy minden sport, huzamosabb ideig csináltam (egy hónap) és csak fogytam tőle! Nem félek kimondani, de most 47 kg vagyok és ezt szeretném a nyáron feltornászni 60-ra minimum! De szeretnék vékony maradni mert jobban érzem magam tőle! És már nincs ötletem, hogy mit tegyek! Enni próbálok amennyit lehet, de nem szeretem a gyomrom leterhelni. Pórbálok figyelni a napi zöldség, gyümölcs adagra, de ez nehéz! Azon kívül introvertált vagyok és a sportolás másokkal érzelmi problémákat okozott nekem! Szóval olyat nem szeretnék űzni, az nem én vagyok! Van esetleg olyan, aki az én cipőmben jár vagy valaki tudna e tanácsot adni? Nagyon aggaszt a dolog :(

Még eszembe jutott, hogy az is fogyaszt, hogy gyaloglom! Minden nap fel a hegyre suliból! reggel 50 kg vagyok utána nap végén suliból hazaérve 47! Legszívesebben szétverném ilyenkor a gépet! De legjobban még mindig biciklizni szeretek! Köszönöm előre is a válaszokat! Bocsi, hogy ilyen hosszú lett.. :/



2017. jún. 12. 16:25
 1/2 anonim ***** válasza:
Pedig az evésben van a rejtély kulcsa. Hiába edzel keményen, ha nem eszel sokat (vagy még annál is többet), nem fogsz izmosodni, csak fogyni. Miket szoktál enni egy nap? És milyen magas vagy?
2017. jún. 13. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

1.5 kg ot egy ovodás felemel :D

Rosszul eddzel, a többi sport meg csak fogyaszt :D

2017. jún. 13. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!