Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Ha havonta egyszer tartok egy...

Ha havonta egyszer tartok egy nagyon durva csaló napot azzal mennyire teszek rosszat magamnak?

Figyelt kérdés
Nagyon egészségesen táplálkozom,heti 5-ször 2 órát sportolok,tényleg mindenre oda figyelek.Viszont havi egyszer tartok egy csaló napot amikor mindent befalok ami mozdítható.Kb. 12-14000 kalóriát fogyasztok el ilyenkor.A testemen nincs semmilyen észrevehető negatív változás,de vajon belül mi a helyzet?Mennyire ártok ezzel magamnak?
2018. márc. 9. 21:07
 1/4 anonim ***** válasza:
Kicsit off bocsi de: Hogy lehet ennyit enni :O ? Miket eszel ilyenkor hogy ennyi kalória lesz? A többi nap miket eszel?
2018. márc. 9. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
0%
Jézusom,az rengeteg! Nem is értem,hogy lehet ennyit enni...én egy hete lányként megettem napi 3000+ kalóriát,de mára már rászoktattam magamat a napi 400-ra,és rengeteget fogytam,már az 5.nap meglátszott..hozzá teszem,napi 10-12 órát dolgozom fizikai munkát..
2018. márc. 9. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Bizonyosan megterhelő s lelkileg sem tűnik valami jónak, abnormális így enni. Ez még nem jelenti azt, hogy bármi bajod lesz, vannak szívós emberek, de a túlevés attól még kevésbé egészséges dolog, itt pedig komoly szintről lehet szó, hirtelen sokk a testnek, becslésem szerint.


Bizonyára jobban bírod, mint az átlag, én nagyon beteg lennék feleennyitől is, pedig tudok enni, de dupla kalóriabevitel után már nem érzem jól magam.


Persze annyira eleve nem árthatsz magadnak, mint a koplaló 2. hozzászóló, de egy egyenletesebb bevitel azért jobb lenne.


Engem is érdekel, mit eszel ennyit s egyáltalán miért? Mert csak enni és enni poénos, de jóllaksz, nagyon jóllaksz, s utána már nem az. Ha a térfogat nagy, nehezen is fér be...

2018. márc. 9. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

Nem feltétlenül rossz, de próbálj meg kicsit kevesebb kalóriát bevinni ilyenkor is! Mindenki tart csaló napot. De én inkább azt tanácsolom hogy hetente egyszer iktass be valamit az étkezésedbe. Mondjuk csokit, vagy egy szelet pizzát.

2. válaszolónak, remélem csak viccelsz hogy napi 400 kalóriát eszel meg. :D Mert ilyen nincs. Vagy ha még is bírod sokáig nem maradsz egészséges ebben biztos lehetsz! :)

2018. márc. 11. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!