Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Attól meglehet hizni ha...

Attól meglehet hizni ha lefekvés előtt eszek?

Figyelt kérdés
Tudom... Minnél többet kell enni egy nap bla bla bla. Attól meghizok ha lefekvés előtt jóllakok? :D

2018. márc. 11. 11:23
 1/2 anonim ***** válasza:
60%
Persze hogy meg lehet hizni, sőt szerintem attól lehet igazán hizni. Az mind lerakódik, semmit nem használsz el abból a kalóriából.
2018. márc. 11. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Nem, csak a kalóriatöbblet hizlal, természetesen. Sokan úgy fogynak le, hogy csak késő este esnek, ez nem meglepő, mert kevesen tudnak egy étkezésre a napi kalóriaigényüknél többet bevinni (ha jó az étrend, még nekem is kéne némi erőfeszítés hozzá)...


Én akkor hízom, ha délelőtt eszem, mert estig túl sok kalória jön össze. Az esti evésem gond, ha állandóan többletet okoz, amúgy persze nem. Elhasználom másnap (no meg persze egész éjjel is kalóriát égetünk, de a napi egyenleg a lényeges, nem az, hogy hogyan osztjuk el az ételt), de akár harmadnap is megtörténhet a dolog, nem mindegy? A fő, hogy ne vigyünk be tartósan többet, mint kell, kivéve tömegeléskor.

2018. márc. 11. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!