Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Diéta alatt estére/vacsorára...

Diéta alatt estére/vacsorára lejet gyümölcsöt/gyümölcs salátát enni?

Figyelt kérdés

2018. márc. 15. 19:02
 1/9 anonim ***** válasza:
Inkább virsli/hús+sima saláta (pl. jégsaláta). A gyümölcsben sok a cukor és savas is.
2018. márc. 15. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Köszi😁 de a virslibe kb nem 200 kcal van?
2018. márc. 15. 19:24
 3/9 anonim válasza:
Ha belefer a napi BEVITELedbe és a ch beviteledbe akkor ehetsz
2018. márc. 15. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Semmiképpen nem ajánlott.
2018. márc. 15. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
1.voltam, a lényeg, hogy szénhidrátot ne egyél mellé, és persze nem egy zacskó, hanem 1 db. virslire gondoltam. Este fontos a fehérje. Lehet virsli helyett egy db. főtt tojás, 5 dkg roston csirkemell, 5 dkg roston fehér húsú hal, sovány sajt, ilyesmi. A lényeg a fehérje+zöldség kombináció.
2018. márc. 15. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Az összbevitel a fő, azt eszel, amit akarsz s neked belefér, bár tényleg jobb ötlet fehérjét enni, ha már sok órán át nem eszel. De ha a napi bevitel megvan, gond nem lehet így sem.
2018. márc. 15. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Szénhidràtot és gyümölcsöt bármikor ehetsz inkább a zsírt (hús, tejtermék, tojás) kell korlátozni és a szemetet ( virsli, felvágott, fehér kenyér, finomított cukor, fehér liszt stb).

A gyümölcscukor és a gyümölcshús, rost nagyon egészséges bármilyen napszakban jó!

2018. márc. 16. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Az OK, hogy minden napszakban jó lehet a bgyümölcs, de van, akinek diétában minden napszakban pocsék ötlet, hacsak nem kicsi a mennyiség. A zsír ellenben sokunknak bármikor remek ötlet, amikor az evés maga rendben van (én nem is tudnék sok zsír nélkül étkezni s ezzel igazán nincs baj, jót tesz nekem az inzulinválasz nélküli makrotápanyag, ami segíti a fehérje laktató hatását. Nyilván van, aklinek pompás és akár laktató is a sok gyümölcsbeli cukor, azzal sincs baj adott esetben. Bizonyos étrend, kalóriakeret, egyéni jellemzők mellett pedig a zsír és a cukor minimalizálására is szükség lehet).
2018. márc. 16. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 Valaki235 válasza:
Igen azt ehetsz, de ne ilyen 8 óra után.
2018. márc. 20. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!