Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Gyorséttermi étel (KFC, BK)...

Gyorséttermi étel (KFC, BK) mitől jönnek ki pattanás szeru de csak vízzel teli gumók az államon?

Figyelt kérdés

Nem vagyok nagy mocsok kaja evő de néha jól esik. A néha az félévente egy. Max. Annál is inkább mert másnap jellemzően az államon gumók jelennek meg amik napokig nem múlnak el, nem pattanás mert nincs benne semmi kinyomni való . Vizes gumo. Pokolian faj és csúnya.

Ha én csinálok ithon marhahusbol hamburger húst vagy sutok krumplit , csirkét akkor semmi bajom.

Miért van ez? Más is van így? Valami bajom van??? Hogy lehet h ezrek esznek nap mint nap z említett helyeken és semmi bajuk??



2018. márc. 19. 19:29
 1/7 A kérdező kommentje:
[URL= [link]
2018. márc. 19. 19:31
 2/7 A kérdező kommentje:
<a href="http://www.kepfeltoltes.eu/view.php?filename=885F6DF511A_9BAB_49B3_875.jpeg"
2018. márc. 19. 19:32
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Miért lenne bajod, ha tudod, hogy csak akkor vannak ezek a tünetek, ha gyorskaját eszel? Egyszerűen ne egyél és kész. Anélkül is van élet. Amikor mégis megkívánod, akkor gondold meg, hogy tényleg annyira is kívánod-e, hogy a tüneteket is elviseld. Ha igen, akkor jó étvágyat, de azért ne hidd, hogy bajod van.
2018. márc. 19. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Ugyan ez van velem és még elég sok emberrel. Ha tudod hogy mi nem tesz jót a bőrödnek akkor kerüld. Nekem már egy pár szem gyorséttermi krumplitól csúnya lesz a bőröm. Tényleg csak akkor eszek ilyeneket hogy ha már iszonyat kívánom.
2018. márc. 19. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Nincs semmi bajod. Lehet, hogy valami tartósítószer van rád ilyen hatással, vagy ízfokozó, vagy állagjavító. Mert ezekben biztosan van bőven ilyen.

Szerintem egyszerű, ne egyél olyat, amiről tudod, hogy ilyen rossz hatással van rád.

2018. márc. 19. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Nem hiszem, hogy soknak számit a félévente 1 gyorskaja, de természetesen mivel udom, hogy attól van, ezért is járok csak ennyiszer.

Köszönöm a válaszokat. Eszerint más is van igy ezzel.

Már kezdtem azt hinni valami bajom van.

De akkor sem értem, hogy embertömegek esznek ott és nekik semmi bajuk?

Továbbra sem értem ezt, hogy nekem aki alig eszik ilyen helyen, hogyhogy ilyen reakciók mennek végbe a szervezetében.

Pedig nem vagyok eltelitve vacakkal, egészségesen étkezem, rengetek zöldség , vizet 3 litert iszom minden nap. szoval nem értem miért reagálok igy pár falat olyan ételre amitől másnak smemi baja.

Ti tudjátok, hogy mit ezek a gumók? Mert nem pattanás az biztos, és az is hogy csak oylankor jön elő.

2018. márc. 20. 16:40
 7/7 anonim ***** válasza:

"embertömegek esznek ott és nekik semmi bajuk?"


Vagy csak nem tudsz róla... Lehet, hogy nekik nem olyan hirtelen jönnek elő a tüneteik, mint neked. És nekik talán nem az arcukon, azért nem olyan feltűnő. De attól még nekik sem tesz jót a műkaja.

2018. márc. 20. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!