Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Milyen ételtől lehetek pattaná...

Milyen ételtől lehetek pattanásos?

Figyelt kérdés

Egy ideje lekezdtem komolyan odafigyelni, hogy mit eszek, edzek is mellette. Olyan ételeket is rendszeresen fogyasztok, amiket eddig csak ritkán, és már károsabbakat pedig hanyagolok. Azonban az utóbbi egy hónapban elkezdtem pattanásos lenni és arra gyanakszom, hogy valamelyik újonnan bejött étel lehet a bűnös.


A következőket eszem most gyakran, amiket eddig nem:

csirke, paradicsom, uborka, főtt tojás, rizs, brokkoli, zabpehely


Ezek közül okozhat valamelyik ilyen tüneteket?



2015. okt. 12. 20:00
 1/4 anonim ***** válasza:

Ezek egyike sem oka általános esetben, hacsak túlérzékeny nem vagy valamire. (A felsoroltak közül a paradicsomra allergiásak a legtöbben.)


Nem lehet, hogy éppen abban a korban vagy, hogy élettani jelenség ez nálad?

2015. okt. 12. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Ja, a koromat elfelejtettem odaírni, bocs. 25 éves vagyok és már túl vagyok a pattanásos korszakomon, csak elvétve voltak az utóbbi években. De most megint vannak. Nem tudok róla, hogy allergiás lennék a paradicsomra, de kipróbálom, mi van, ha lecserélem valami másra.
2015. okt. 12. 20:13
 3/4 anonim ***** válasza:
A mogyorótól lehetsz pattanásos ha sokat fogasztasz, de mivel nincs felsorolva az ételek közé , így gondolom nem eszel mogyorót.
2015. okt. 12. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Nem szoktam, bár tervben az olaj tartalma miatt. Persze szigorúan kis adagokban, annak utánaolvastam. De még nem kezdtem el enni, szóval biztos nem az. Zsírosabb ételeket nem fogyasztok és semmi földimogyesz, vagy egyéb rágcsa.
2015. okt. 12. 20:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!