Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Epeműtét után lehetek így...

Epeműtét után lehetek így érzékeny?

Figyelt kérdés

Lassan egy éve hogy megműtöttek, valamire viszonylag hamar rájöttem, hogy nem bírom pl mák, dió stb...

Tegnap ettem és ma is rizses húst és ugye abban van paprika, paradicsom, és nem sokkal később éreztem, hogy fájdogál az epehólyagom helye, olyan érdekesen szurkál...

Ez előfordulhat, más is járt már így?

Többet nem eszek akkor ilyesmit (sem)... :/



2018. ápr. 2. 19:02
 1/2 anonim ***** válasza:

Epehólyag eltávolítás után lesznek olyan élelmiszerek, amikre érzékeny leszel. De az epehólyag helye nem fáj, mert nem is fájhat.


De ha EGYSZER valami után nem érzed magad jól, az még nem jelenti ezt, azaz ha most a rizseshústól kellemetlenül érzed magad, akkor NEM a rizseshúst kell kihagyni, hanem kipróbálni, hogy melyik összetevö az, amire érzékenyebb lettél.


Emellett lehet kapni articsóka kapszulát, az segít az ilyen panaszok megszüntetésében.

2018. ápr. 2. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
4 éve vették ki, nekem is sokszor volt fantomfájdalmam. Egy kesztyűre való apró, meg 25-30 kukorica nagyságú volt bennem, sokáig paráztam nehogy epevezeték beálljon, mert akkor bakkfitty. Mostanában almaecetet iszogatok evés előtt.
2018. ápr. 2. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!