Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Miért nem eszek rendesen?

Miért nem eszek rendesen?

Figyelt kérdés
Már nem ez az első eset, hogy este eszembe jut lefekvéskor, hogy én aznap alig ettem. Tegnapi nap ugyan így zajlott, eszembe jutott hogy 2 virslit ettem egész nap és azt is csak reggel. Megrémiszt a tudat, hogy egész nap még csak éhes se vagyok, úgymond nem érzem mikor kellene ennem és az ivással is voltak már hasonló dolgok. Suliidőkor elég sokat eszek, kifáradok, megéhezek de így szünetbe valami nem stimmel pedig itthon vagyok akkor eszek amikor szeretnék, még se teszem. Fogalmam nincs mi ennek az oka, fogyókúrázni nem szeretnék, amúgy is elég vékony alkat vagyok és alacsony. Így nem értem mi lehet a bajom, megköszönném ha rendesen válaszolnátok hátha előrébb jutok!

2018. ápr. 3. 10:40
 1/3 anonim ***** válasza:

Lehet, hogy egyedül vagy otthon?

Ha valaki éhség érzet hiánya miatt nem tud enni annak gyakran savhiány az oka. Ebben az esetben talán mégsem erről van szó mivel a suliban eszel rendesen, és a panaszod nem arra vonatkozik.

Jobb étvággyal eszik az ember ha nem egyedül kell neki ülni. Ha mégis így lenne akkor próbálj guszti szendvicset készíteni, vagy főzni valamit. Az interneten rengeteg képes ajánlat van ami meghozhatja az étvágyad (ha a keresőbe beírsz valami étel nevét). Ha megadod a módját az étkezésnek akkor jobb lesz az étvágyad. Ha csak bedobálod a falatokat ne csodálkozz, hogy semmi ingered az evésre

2018. ápr. 5. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:

Oké akkor itt a teljes történet:


Épp én is vállaztam és láttam hogy a mellettem lévő csávó 5kilósokkal

Nyom. Igen kezdő volt és vékony de nem beteg nem anorexiás. Miközben én 10kilósokkal oldalemeltem láttam hogy néz mintha valami érdekeset csinálnék. Pár perccel később odament hozzá egy magát edzőnek kinevezett pali és mondta neki hogy azért ne csinálja nagyobb súllyal mert az tönkreteszi az izmokat.


Amúgy nem azért járok edzeni h másokat nézzek meg fikázzak de 14 évesen kezdtem edzeni és akkor többel nyomtam nem 40 kilóval de többel. Egyébként látszott is rajta hogy egyáltalán nem nehéz neki a súly

2018. aug. 28. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Bocs nem ide akartam xd
2018. aug. 28. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!