Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Hány kalóriát ehetek kb. egy...

Hány kalóriát ehetek kb. egy nap szerintetek?

Figyelt kérdés

Régóta próbálom számolni mennyit is ehetek egy nap de mióta edzek (tömegelek) még lényegesebb lett. Szóval itt egy átlagos napi étkezésem:

6:45-7:00 reggeli: 2-3tojás 2baconnel belesütve


10-11:'tízórai':1hotdog egy csokival,müzliszelettel stb


2:00ebéd:100g rízs/bulgur és 2-3tenyér méretű vagy kicsit kisebb csirkemell


7-8vacsora:80g rízs/bulgur 2csirkemell


8-9nasi:1csoki/müzliszelet (max 50grammos csokik)


Igen tudom nem a legegészségesebb de sulis vagyok így le vagyok valamilyem szinten korlátozva :(

Ez amit leírtam a max. Kaja amennyit megeszek de általában sikerül mert ahogy említettem tömegelek

Valaki letudja írni ez kb hány kalória? Makrók nem fontosak de ha nagyon ráérsz megköszönném

(már próbáltam kcalt számolni de nem ment ezért kérek itt segítséget)


Várom a válaszokat,köszi előre is 😀



2018. ápr. 5. 14:56
 1/3 A kérdező kommentje:
Ja és edzésnapon(heti3) edzés után 4teáskanál tömegnövelő 4dl vízben 😀
2018. ápr. 5. 14:59
 2/3 anonim ***** válasza:
Nem tudom, egy csirkemell mennyi, viszont a "2 bacon" sem pontos adat, a rizs nem tudom, hogy nyersen vagy főzve értendő, a csokinál is konkrét adat kéne - de ami a legfontosabb, semmit nem írtál magadról. Az egyik ember 2000, a másik 4000 kcallal tömegel... Ha minden adatot megadsz, ami mérhető, akkor sem fogom tudni, hogy neked mennyi kell, ezt ki kell tapasztalni (hacsak nem tudod, hogy mennyivel tartasz súlyt, akkor már csak azt kell megmondanod, hogy milyen tempóban tudsz tömegelni. bár kezdőként feltételezhetünk havi 1 kilót, ha fiú vagy, kevesebbet, ha lány).
2018. ápr. 5. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
14éves fiú vagyok 60kg
2018. ápr. 5. 22:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!