Kezdőoldal » Fogyókúrák » Kalóriaszámlálás » Sokat ettem ma? Kb hány...

Sokat ettem ma? Kb hány kalóriát? Ehetek még? (bővebben lent)

Figyelt kérdés

Ezt ettem ma eddig: 168 cm /66-67 kg

55 kg akarok lenni.

-2 natúr activia joghurt (125g/db),az egyikben volt 5 teásknál zabpehely is keverve

-1 banán

-1 szelet purpur kenyér vékonyan megvajazva,4 szelet csirkemell/pulykamell sonka (már nem emlékszem melyiket ettem ma)+100 g hozzáadott cukor nélküli konzerv kukorica

-1 gyros pitában

-100 g zsírszegény túró

Reggel korán keltem,ezért már korán elkezdtem enni.Szerintem ez eddig kb 1700 kalória.Szerintetek?Egy normál gyros pitában +öntet hozzá mennyi kalória lehet?Ott csúszott meg a számításom,a többinek tudom a konkrét kalória értékét.Ma még akartam enni 1 szelet purpur kenyeret megvajazva,2 szelet sonkával és 100 g mozzarellát mellé.Az már sok lenne?Vagy egyek inkább 100 g túrót és 1 pohár natúr activiát vagy 1 szelet purpurkenyeret a sonkával és hozzá 1 pohár activiát?Szerintetek melyik lenn kevésbé "durva"?Egyébként szobabicikliztem ma 45 percet,de mindenképpen szeretnék ma is kalóriadeficitben lenni.


2018. jan. 22. 15:11
 1/5 anonim ***** válasza:
64%

Te, nem érzed magad tök hülyén, mikor leîrod azt, hogy “purpurkenyér”? 😃


Egyébként egyél nyugodtan, még tök korán van, ne éhezz reggelig. Egyél tojást, ha nagyon görcsôlsz a kalóriákkal.

2018. jan. 22. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Véletlen egybeírtam,igen,de nem fogok csillagozgatni. :D Amúgy nem tudom mi a gond vele,jó minőségű pékárú,nem fehérkenyér szint.
2018. jan. 22. 15:27
 3/5 A kérdező kommentje:
Egyébként tojás pont nincs itthon. :'D Egyelőre nem vagyok éhes.Sokat ettem hiszen eddig. :/
2018. jan. 22. 15:28
 4/5 anonim ***** válasza:
100 g zsírszegény túró 95-100 kcal. Ennyit tudok segíteni.
2018. jan. 22. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

- 250 kcal joghurtok

- 100 kalória banán

- 200-300 kalória szendvics

- 110 kalória kukorica

- 120 kalória túró

- 700 kalóriát számolnék kb a gyrosra vagy olyan 800at


Kb olyan 1600 körül jött ki nekem a gyrossal együtt, de te tudod pontosan miből mennyit ettél, szóval :D


ha lebicikliztél 45 percet, az mondjuk - 300 kalória, szóval egyáltalán nem durva... mennyi kalóriát szoktál bevinni naponta?

2018. jan. 22. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!