Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Valaki tud hízó kúrát írni?

Valaki tud hízó kúrát írni?

Figyelt kérdés
Nekem nem a fogyáshoz kéne. Hízó kúrát szeretnék megcsinálni,de nem találtam semmit. Ha valaki tud esetleg segíteni ,nagyon köszönöm!

2018. ápr. 30. 12:56
 1/6 anonim ***** válasza:
Én az ilyen kérdéseket komolyan nem értem...Ha hízni akarsz, akkor enni kell. Sokat. Ha igazán tuti tippre vágysz, egyél mindennap gyorséttermi kaját és édességeket. Nekem bejött, 15 év alatt 70 kg jött fel.
2018. ápr. 30. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
biotechusa meal replacement, 2 hónap alatt majdnem 5 kg,így lassan váltok is másikra
2018. ápr. 30. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Mit eszel egy átlagos nap? Le tudnád írni? Mennyi idős vagy, fiú/lány, sportolsz-e, mióta vagy sovány, hány cm és kg vagy? Ha ezeket tudjuk, könnyebben adunk (hasznos) tanácsot. :)
2018. ápr. 30. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nekem híznom kell, napi 6x kell ennem. Reggeli 400 kaloria, tízórai 300, ebéd 500, uzsonna 300, vacsora 600, illetve esti nassi 200 kaloria. Ezzel kb fél kilós hízást várnak el per hét. Persze függ mennyit mozogsz. (Ha sportolsz az után egyből kell 300 kalóriát fogyasztani). Ha kihagyom valamelyiket akkor 1-2 nutridrinkkel kell helyetesítenem.
2018. ápr. 30. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:

Nem ajanlom a gyorskajat,meg az egeszsegtelen etelt..de en attol hiztam meg,nagyon hamar. 2 honap alatt 10 kg jott ram..

En ezekbol ettem sokat : magas zsirtartalmu tej,csokis tej, gofri nutellaval vagy lekvarral,kakaos csiga,vaj(a zsirtartalma szinten 60-80 % kozott van) , natur joghurt (zsirtartalom minimum 15%) ,kenyer,gyros....

Tehat minden,ami tejermek es magas zsirtartalmu,minden ami lisztbol van,es minden ami edesipari termek,brutalisan hizlal...ha ezeket kombinalod,akkor en garantalom hogy meghizol...

En nehezen zsirosodo ember vagy,es meg en is fel tudtam magamra tobb mint 10 kg pakolni ezekkel...csak azert hiztam meg,mert munkaba jartam meg anno,es nem volt idom magamra fozni. En alapjaban veve nem eszek kenyeret,es ennyi mocskot. Most hala istennek leadtam azt a jo par kilot,es ha engem kerdezel,a kozerzetem joval szarabb volt amikor meghiztam.Pedig en is nagyon de nagyon szerettem volna hizni...

Most inkabb sportolok,es egeszsegesen taplalkozok.

Sok sikert neked.

2018. máj. 1. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm!
2018. máj. 1. 22:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!