Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » A francbaa valaki nem tud...

A francbaa valaki nem tud valami hizó kurát ajánlani?

Figyelt kérdés

Nagyon vékony vagyok é már elegem van ebből.

15 éves,lány, 169 cm, 48-5o kg :D


2010. ápr. 16. 16:51
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Sportolj rendszeresen, étkezz tisztán és kalóriadúsan. Sok szénhidrátot egyél, lehetőleg tiszta tápanyagokból. Azért vagy ilyen sovány, mert vagy túl keveset eszel, vagy túl sok szar kaját amiket a tested nem tud hasznosítani.
2010. ápr. 16. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

Üdv a klubban.

Sportolás jó ötlet, azzal 1-2 kilót én is szoktam hízni, egyébként én is 15 éves korom óta azaz lassan 15 éve 50 kiló vagyok, csak akkor voltam 54 amikor rendszeresen sportoltam.

2010. ápr. 16. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
mázlisták:o)
2010. ápr. 16. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Ez nem mázli, csak azok mondják, akik nem tudnak lefogyni. Hízni még nehezebb, mint fogyni.
2010. ápr. 16. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

jó nagyadag reggeli ha képes vagy rá...

én eszek éjjel-nappal,mégsem hizok,de miota rászoktam hogy bő reggeli,5 kiló feljött (jöhetne több is,de nem akar)

2010. ápr. 16. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Rám a rendszeres étkezéssel jött fel két kiló. Tudom, nem sok, de a 164 centimhez 46 kg voltam... Most legalább 48-49 között mozgok... És még kellene pár kiló, de az már nem akar jönni.
2010. ápr. 16. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
"Mázlisták" Hát én nem állítanám ezt. Van egy barátnőm, nagyon sovány, sápadt, ilyen az alkata, de utcán, stb. állandóan beszólogatnak neki, régi iskolájában kikészítették az állandó pletykálással és cseszegetéssel ("hu biztos hánytatja magát"). Nem csak a kövéreket szokták kipécézni az emberek.
2010. ápr. 16. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
Én állandóan azt olvasom itt, hogyha akarsz fogyni, akkor ne egyél keveset egy ideig, utána meg többet, mert akkor a duplája jön vissza. Ha ez igaz, akkor kamatoztasd, egyél pár napig nagyon keveset, aztán jó sokat, és valószínűleg több jön vissza!
2010. ápr. 16. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Mázlisták?? Szerintem inkább az a mázlista aki tud hízni az ételtől és az edzéstől... Annak ha el is hízik, csak akaraterő kell a fogyáshoz...

Tudod te, hogy milyen érzés amikor minden nap keményen edzel, már undorral nyúlsz a kajáért, de megcsinálod, aztán 2 hónap múlva belenézel a tükörbe és ráállsz a mérlegre és SEMMI változás? Ugyanolyan gebe vagy? :(

Ennyit arról, hogy ki a mázlista...

2010. ápr. 16. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
uh veled ey a syitu? xD
2010. ápr. 16. 17:45
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!