Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Miért nem látszódnak a kockák...

Miért nem látszódnak a kockák a hasamon?

Figyelt kérdés
Tizenhárom éves fiú vagyok. 167 cm-el és 7.91% testzsírral (mint tudjuk itt már látszódnia kéne) na most reggel még látszódik négykocka. Estére ez kevésbé nyilván valóan. Szóval annyi a kérdésem, hogy izomtömeget kéne még rápakolni a hasamra vagy pedig fogyni még? (Egyebkent elegge sovany vagyok szoval nem hiszem h ez a legjobb választás) Egyébként erő szempontjábol nem a legjobb a hasam...

2018. máj. 1. 22:58
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

13évesen akockahasad a legnagyobb bajod?😂

Edzeni kéne inkább hasra

2018. máj. 2. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ilyen testzsírral szerintem is izmosodni kell majd, illetve lehet részben genetika. Vannak kigyúrt, szálkás fickók, akiknek nincs rendes kockahasuk, mert a parányi hájuk egy része pont hason van, s mire az a zsír lemenne, vinné az izmok egy részét is, legalábbis naturálban.
2018. máj. 2. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Pózolás, fényképezés előtt még 1 percig rászokták szorítani a hasukat a drótkerítésre. Bár 13 évesen ezt még nem feltétlen tudhattad.
2018. máj. 2. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!