Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Hogyan kötelezzem el magam az...

Hogyan kötelezzem el magam az egészséges életmód mellett?

Figyelt kérdés
Már egy ideje igyekszem áttérni az egészségesebb életmódra. A problémám az, hogy időnként konkrétan rámjön a zabálhatnék és együltő helyemben bekebelezek egy csomó édességet. Ez a súlyomon nem látszik meg ( sovány vagyok, pár kiló nem ártana), azonban tudom, hogy nem egészséges. Szóval egészséges életmóddal és a motiváció fenntartásával kapcsolatban szeretnék tanácsokat kérni. 15/L

2018. máj. 5. 17:35
 1/2 Liza1234567890 válasza:

Azert johetnek rad ezek a zabalo rohamok mert lehet h nem eszel eleget(vagyis nekem ez volt ) ilyenkor probalj meg pl gyumolcsoket vagy valami egessegessel helyettesiteni az edesseget. Vagy szolj a szuleidnek h ne vegyenek edesseget.Nekem is nagyon nehez volt atvalatni ez nem megy egyik naprol a masikra de ha pozitiv es elegge motivalt vagy menni fog.Ha van kerdesed irj❤️

15/L

2018. máj. 6. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm😊
2018. máj. 17. 18:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!