Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Növényi sajtot lehet-e ugyanaz...

Növényi sajtot lehet-e ugyanazon késsel vágni, mint a simát, tejfehérje allergia esetén?

Figyelt kérdés

Én úgy gondolom nem. A laktózmentes még más, mert abban van laktáz, ami segít lebontani.. na de most jöttem a boltból, ahol vettem növényi sajtot dkg-ra, majd az utánam lévő hölgynek ugyanazzal a késsel vágta a sima sajtot mint nekem, aztán megismétlődött( meg ki tudja még hányszor...)


Ez így szabályos? Nem hiszem. De semmi ilyen szabályt nem találok..


2018. máj. 10. 17:45
 1/6 anonim ***** válasza:
38%
Soooot, minden felvagotthoz, szalamihoz legyen kulon szeletelo! Es a penztaros mosson kezet minden tetel utan!
2018. máj. 10. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Ugye? Akkor jól gondoltam.. kinek lehetne ezzel írni? Fogasztóvédelem?
2018. máj. 10. 18:06
 3/6 anonim ***** válasza:
29%
Nem mindenki zs..dó, édesem. Egyelőre Magyarország még a miénk, tessék szépen visszaballagni Tel-Avivba.
2018. máj. 10. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
29%

Istenem, és nem érti az iróniát :D kész, kiégtem


írni meg akkor írj, ha nem zavar, hogy mindenki rajtad fog röhögni.

2018. máj. 10. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Nem hinném, hogy szabályos lenne, én sérelmeztem volna.


Sima vegán vagyok, így alapvetően nem érdekelne, de az allergiásnál súlyos gondokat okozhat, ha a késsel átvitt maradék tejfehérje rákerül a vegán sajtra, ő meg elfogyasztja azt.


Éttermek esetén halt már meg úgy nem egy ember, hogy olyan eszközökkel készítették az ételét, ami előtte pl. mogyoróval érintkezett.


Szóval ez nem játék.

2018. máj. 10. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Ja hogy iróniának szántad? Aminek így kéne lennie. Zsidó lennék mert allergiás vagyok a tejfehérjére? Tényleg vicces, hogy megy a hasam 2-3 napig emiatt, munkába mit mondjak? Zsidó vagyok?:) Attól hogy Magyarországon élek, lehetne 2 kés erre. A gluténba bele se megyek...
2018. máj. 10. 18:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!