Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » A suliban csúfolnak mert...

A suliban csúfolnak mert kövér vagyok) És amikor megyek fejlesztőre 2hülye ggyerek kötözködik velem hozzájuk sem szólok! De csúfolnak és nem hagynak békén mi tudnék tenni velük?

Figyelt kérdés
Azt tudnotok kell nem szeretek másokkal beszélni mert tudom hogy úgyis kiröhögnének engem );sokszor elsírnám magam pedig 13éves fiú vagyok tudnátok segíteni nekem??

2018. máj. 14. 16:48
 1/5 anonim válasza:
74%
Persze! Én szivesen segítek. Jó vagyok az ilyen ügyekben😉 Írj rám, és beszélhetünk róla
2018. máj. 14. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
35%
Ez ellen csak Te magad tehetsz.
2018. máj. 14. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Tanácsot kért, nem embereket gyűjt, hogy megdévjék!!

Azzal, hogy tanácsot kér éppen Ő akar tenni ez ellen!

Becsülendő tulajdonság! Tanácsot kérni soha sem volt szégyen, ez a portál pedig éppen ezért jött létre!


Egyébként a gúnyolódokkal ne törődj, szívd fel maagad fogyj le és mutasd meg nekik, hogy nem vagy te gúny tárgya! Kitartast ☺️☺️

2018. máj. 14. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Próbálj meg túllépni ezen. Bátran szólj vissza nekik valamit. Tudom ez nehéz, de valahogy meg kell védened magad. Egyébként meg fogyjál le, mert egészségtelen a kövérség, és sok hátránnyal jár. Okosan is lehet enni, és sportolj akár otthon is elkezdheted a mozgást. Elhatározás és erős akarat kell hozzá.
2018. máj. 16. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Hány kiló vagy és milyen magas?
2018. máj. 17. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!