Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Nagyon gyorsan leszeretnék...

Nagyon gyorsan leszeretnék fogyni, tudnátok ajánlani valamit?

Figyelt kérdés

18éves vagyok 160 centi s 120kg

Ezt a nagy súlyt idegállalot miatt szedtem fel!

Mennyj idő alatt tudnék leadni 40kg-ot?

Szeptemberben találkozni fogok egy fiúval!

S szeretnék jól kinézni, most nem azokat a válaszokat kérem, hogy : “De hát úgy kell elfogadnia amilyen vagy..

vagy hogy:”Ugy sem fog menni”

Mert igenis bármit megteszek azért hogy nekem Havi 10kg lemenjen!

Kérlek segitsetek!


2018. máj. 16. 10:08
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Még ha nagyon nekidurálod magadat, akkor is max. 8 kg mehet le egy hónapban, ennél többet fogyni egyszerre már egészségtelen.

Kezdj el (ma!) kevesebbet enni, ha nem tudod, mennyi az a kevesebb, akkor számold a kalóriákat, és mozogj mellé.

Vannak oldalak, amivel kiszámolhatod a jelenlegi kalóriaigényedet a paramétereid alapján, ahhoz képest legyél mínuszban, de ne durván, csak mondjuk olyan max. 500 kcal-val kevesebbet egyél.

Mozgásban meg nem kell sanyargatnod magad, biztos lenne olyan, amit szeretnél csinálni, legyen az biciklizés, úszás, rollerezés (nem az elektromosra gondolok, hanem a lábbal hajtósra, én azt szoktam), vagy amit akarsz. Akár távgyalogolhatsz is, az is hatásos, ha felveszel egy jó kis tempót.

2018. máj. 16. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Láncfűrész. Komolyra fordítva: van egy egészséges határ, amit nem szabad túllépni a fogyásban sem. Én 3 hét alatt fogytam 15 kilót, mivel intenzív osztályon voltam, és semmit nem tudtam enni. Jártányi erőm sem volt és majdnem bele is haltam. Szóval ésszel!
2018. máj. 16. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
39%

Szia!

Nekem anno a 90 napos diéta segített, 3 hónap alatt 25 kg-t fogytam, en 95 kg-ról indultam. Dr minél nagyobb a súly, annál többet fogysz a 90 nap alatt. Mielőtt neki fogsz, menj el dokihoz és kérj tanácsot milyen vitaminokat szedj a kúra alatt. Én nem szedtem semmit és hullni is kezdett a hajam. Most majd veszek én is valamit.Tutira ajánlom, én tegnap kezdtem újra. Ha bármi kérdésed van, szívesen segítek.🙂

2018. máj. 16. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

#3. szerintem óvatosan ajánlgasd az ilyen 90 napos diétákat, mert akik gyorsan szeretnének fogyni, azoknak hamis reményeket adnak az ilyen "sikersztorik", és inkább vágnak bele egy ilyen nem feltétlenül egészséges dologba, mint hogy normálisan el kezdjenek étkezni és mozogni mellette.

Hiába szedsz vitaminokat, ha a táplálékkal nem viszed be a megfelelő mennyiségű és minőségű tápanyagokat, azokat szintetikusan nem lehet pótolni. Aztán jön a hajhullás, rossz közérzet, stb. Akkor már inkább változatos étrend, mértékkel. De te tudod.

2018. máj. 16. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!