Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Szép lassan leszeretnék...

Szép lassan leszeretnék fogyni, de nem tudom hogy kezdjek neki?

Figyelt kérdés
13/F , 158cm/74kg.Le szeretnék fogyni mert már nagyon idegesít a súlyom de nem tudom hogy kezdjek neki.Reggelire általában müzlit vagy néha tojást szoktam enni egy kis zöldségre,ebédre nálunk mindig más van szóval hús,tészta,saláták,szószok stb,vacsorára sokszor megeszem az ebédmaradékokat,kenyeret,rántotta,szendvics

2016. aug. 31. 16:20
 1/2 anonim ***** válasza:
Szép lassan le tudsz fogyni, ha sokkal többet mozogsz, mint eddig és egyél ötször keveset, tízóraira és uzsonnára gyümölcsöt, este szerényebben. Ha nem iszol üditőket, csak vizet és nem eszel édességet, illetve csak nagoyn keveset, akkor sikeres lehetsz.
2016. aug. 31. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Sportolj. Ne a kaját vond meg magadtól, mert akkor nem leszel magas. Egy fiatal napi 4 órát edző versenysportoló pl. simám elfogyaszthat napi 8000 kcal kaját is. Amikor én fiatal voltam, akkor kb. minden 2. srác egyesületben komolyan sportolt ennyi idősen.
2016. aug. 31. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!