Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » 12 évesen nem kívánok semmit...

12 évesen nem kívánok semmit enni mitől van?

Figyelt kérdés

12 éves vagyok lány most van nállam is ez a fejlődő időszak és nem kívánok semmit enni...ha még is akkor is csak nyámnyogok rajta...Túlhajtom testnevelés órákon magam egyszer majdnem öszeestem. Mitől nem vagyok éhes? Ez valmi betegség?


A válaszokat előre is köszönöm


2018. máj. 18. 02:09
 1/1 anonim ***** válasza:

Én jóval idősebb vagyok. Nekem is vannak ilyen időszakaim. Amire érdemes odafigyelni:

*Két étkezés között nem eszünk semmit (se ropi, se snack,, semmi)

*Csak vizet iszunk


Ha hirtelen változik a testsúlyod, vagy 1 max két hét után nem múlik el akkor doki.


A "nem kívánok enni" érzést nálam hangulat vagy, elbúrjánzó nasizás szokta okozni. A hangulat pár nap alatt elmúlik, ha két étkezés között egyáltalán nem eszel, a nasizást is kizártad. Ha nem csökken a testsúlyod, akkor nincs gáz.


Kis sztorizás: Én kűzdősport edzésre jártam. Egy ilyen alkalommal egy rúgás közben lettem rosszul. A partneremet emberesen megrúgtam (csak jelezni kellett volna a rúgást), majd mindkettőnket a szőnyegről szedtek össze. Azóta edzés előtt (mérlegelés nélkül) betolok egy sportszeletet.

2018. máj. 18. 03:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!