Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Mit csináljak, ha székrekedése...

Mit csináljak, ha székrekedésem van?

Figyelt kérdés
Szóval az a helyzet, hogy vasárnap óta nem kakiltam. Vagyis, kétszer sikerült egy nagyon pici kemény kakit kieroltetnem, de nagyon sokáig ültem a wcn és nagyon pici volt... Beteg voltam, és sok fehér kenyeret és tésztát ettem, máshoz nem volt energiám... De ettem gyumolcsot is, csak nem sokat. De nagyon rossz, olyan kemény és nagy a hasam, és érzem hogy el vannak tomodve a beleim... :( Vegyek be ricinusolajat? Vagy mit? Nem akarom a lelkemet is kifosni, csak annyi lenne a lényeg, hogy végre kakiljak normális adagot és megkönnyebbuljek.
2018. máj. 24. 10:17
 1/3 anonim ***** válasza:
Gyors és kíméletes megoldás a glicerinkúp, gyógyszertárban tudsz venni. Nekem általában 1 órán belül hat.
2018. máj. 24. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszi, de kupot semmiképp nem akarok... :o
2018. máj. 24. 11:11
 3/3 anonim ***** válasza:
Amik nekem szoktak segiteni ilyenkor: meleg tea, kave, aszalt barack/szilva.
2018. máj. 24. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!