Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Ha 3 év alatt akarok 25-30...

Ha 3 év alatt akarok 25-30 kilótól meszabadulni, az sikerülhet 'csak'teljesen új étrenddel?

Figyelt kérdés

Tehát tegyük fel annyi mozgás nem lesz,mint amennyit mindenki javasol,hanem csak hetente 1x kondi vagy úszás, vagy hasonló.

Viszont megszabadulnék minden felesleges szénhidráttól,cukortól,zsíroktól,és rengeteg-rengeteg zöldséget ennék.

Sikerület ezzel?



2018. jún. 6. 17:13
 1/7 A kérdező kommentje:
Bocsi,azt elfelejtettem,hogy 18/L 120kg, 168cm
2018. jún. 6. 17:14
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Én 3 hónap alatt adtam le 18 kilót, úgyhogy igen.
2018. jún. 6. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Igen, ahogy az előző irta, akár 3-5 hónap alatt is lemehet.
2018. jún. 6. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Csak attól félek ügye,amivel riogatnak,hogy rossz a gyors fogyás mert lefegni fog a bőr..
2018. jún. 6. 17:21
 5/7 anonim ***** válasza:

én 1 hónap alatt fogytam 15 öt. 92 ről..

úgyhogy biztos.

2018. jún. 6. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Persze, akár 1 év alatt is és az igazán elég lassú fogyás, akárhogyan is nézzük. Heti 1 kiló fölött az egészségtelenül gyors, csaak ugye nem mindenkinek megy ilyen tempósan, főleg kevés mozgással, de ez elég egyéni.


Nekem rengeteg zöldséggel valószínűleg nem menne, jegyzem meg (bár most már máshogyan működöm, mint rég, amikor nagyon akadályozott a sok zöldség a fogyásban, mint minden szénhidrát). Mondom, ez egyéni :D


Azért nem ártana több mozgás, legalább némi séta.

2018. jún. 6. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Azt terveztem azért,persze:) de pl ilyen tabatákat meg ilyeneket nem xD
2018. jún. 6. 22:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!