Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Ha fogyni akarok ezt szabad...

Ha fogyni akarok ezt szabad dieta alatt?

Figyelt kérdés
Estére málnát lehet enni?

2018. máj. 9. 18:06
 1/8 anonim ***** válasza:
Nem, tilos! A dietetikusok között van az a mondás, hogy "Esti málna, a diéta halála", nyilván nem véletlenül.
2018. máj. 9. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 Vadcica18 válasza:
Simán ehetsz szerintem. Csak azt se olyan későn.
2018. máj. 9. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Nem tudom milyen dietat csinalsz. Nekem most 160 grammos sze hidrat dietam van es a dietetikus szerint este es reggel (keso este es kora reggel) nem szabad gyumolcsot enni. Ezek gyors felszivodasu szenhidratok, egyreszt gyorsan felnyomjak a cukrodat, masreszt a gyumolcs gyomorsavat is csinal es ejjel lehet felebredsz, hogy ehes vagy vagy reggelre leszel farkasehes.

Egyebkent napkozben egyel batran az almaban, eperben, malnaban alig van szenhidrat es pl. malnaban a sok mag miatt viszonylag lassabban is szivodik fol (a gyorsak kozul) szoval hizni amugy nem valoszinu, hogy fogsz tole csak ne keso este edd! :-)

2018. máj. 9. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Nem követek olyan szigorú diétát 17 éves vagyok.
2018. máj. 9. 18:39
 5/8 Vadcica18 válasza:
Második vagyok. Én 8 hét alatt 10 kilót fogytam úgy, hogy nem sanyargattammagam ilyen gyümölcsöt se egyél dologgal. Annyi volt hogy kistányérból eszek ebédet,legyen az krumpli tészta, este 7 körül zöldségtálateszek "hungarocel kenyérrel"reggelire joghurt vagyalma. Esetleg banán. Emellett talajgyakorlatot végzek itthon meg sujzózok.ja meg szombatonként bünözök. Hamburger pizza csoki ilyenek. Nekem bevált.azóta is tartom. Nehogy megvonj magadtól akármit is. Az nem élet.
2018. máj. 9. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Persze.
2018. máj. 9. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
A málna elég kevés kalóriát és cukrot tartalmaz, egészen nyugodtan eheted akármikor. Amúgy is fontos a gyümölcsök fogyasztása. Néhányan fruktózpara miatt nem eszik őket, ami szerintem óriási hiba. A jó minőségű gyümölcs az egyik legfontosabb táplálék.
2018. máj. 9. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

Első, ez tetszett :D


Persze, hogy szabad. Éjfélkor is szabad enni csokis banánt, ha a diétád nem tiltja, a fogyáshoz kalóriadeficit kell, nem misztikus szabályok betartása (más kérdés, hogy ne nehezítsük meg a saját életünket, bizonyos dolgok bizonyos időpontokban és helyzetekben nem előnyösek, finoman szólva). Én most tejszínes kávét iszom, de ha bármi másból ennék egy falatot, az sem kavarna bele a fogyásomba, mert az nem ezen múlik. Akinek bekavar, mert pl. megéhezik tőle, az kerülje az adott dolgot, ha nincs már kerete egy megfelelő étkezésre, persze.


A málna lightos cucc, még cukor is alig van benne. De tényleg a diétádon s egyéni jellemzőiden múlik ez. De egy kis málna nem oszt, nem szoroz.

2018. máj. 10. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!