Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Nem káros, ha köménymagot...

Nem káros, ha köménymagot eszem magában?

Figyelt kérdés
Rossz alvó vagyok, egyik ismerősöm javaslatára kezdtem el az esti órákban csipegetni köménymagot, és be is vállt. Már kb 3-4hónapja eszem mindennap. Nem vagyok benne viszont 100%-ig biztos,hogy nincs-e semmi káros hatása,ezért Titeket kérdezlek.

2018. jún. 17. 21:21
 1/8 anonim ***** válasza:

Azt tudtad,hogy a google-be beírva akármire rákereshetsz,ami érdekel?


Itt olvashatsz róla,meg még vagy 20000 oldalon..


[link]

2018. jún. 17. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a cikket! A kritkával most nem értek egyet. Nyílán oka volt annak,hogy nem googleba írtam be,hanem egy ennél személyesebb,konkrétabb megoldást választottam.
2018. jún. 17. 22:05
 3/8 anonim ***** válasza:
Nem értem,hogy miért adnának random emberek biztosabb választ neked erre a kérdésre,a google-nél.
2018. jún. 17. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Tegyük fel,hogy te például Dante életőről akarsz többet megtudni. Beírhatod a Googlebe is,találni fogsz 200ezer találatot. Mi van viszont,ha azt mondom,hogy irodalmár vagyok és azon belül is a reneszánsz írok a szakterületem? Én valószínűleg rövidebb idő alatt többet és érdekesebbet tudok mutatni mint a gugli.Most csak egy képletes példát mondtam,minden esetre sajnálom,ha kiborítottalak,ígérem legközelebb nem teszek fel kérdést a köménymagról!
2018. jún. 17. 22:53
 5/8 A kérdező kommentje:
2018. jún. 17. 22:54
 6/8 anonim ***** válasza:
59%

Értem.Tehát ,te arra számítottál,hogy itt az oldalon erre a kérdésre "köménymagszakértők" fognak neked válaszolni.

:D

Csak győzd kivárni..

2018. jún. 18. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Nem hinném, hogy bármi bajod lenne tőle. Mármint nyilván napi fél kiló nem lenne a legideálisabb, de most pár gramm nem fog gondot okozni.
2018. jún. 19. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Az elég káros, ha magában eszed a köménymagot már 4 hónapja! Sürgősen szerezz egy társat!
2018. júl. 9. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!