Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Szerintetek ez normális? Mit...

Szerintetek ez normális? Mit csináljak? (többi lent)

Figyelt kérdés

(Az életkorom a 28-nak a fele és lány vagyok)(tudom hogy fönt van már egyszer de onnét letiltott az oldal)

Ideiglenesen abba hagytam a sportot sérülés miatt és híztam egy picit...Eddig teljesen lapos volt a hasam de lett egy kicsi pocakom viszont a nagyobb része az a fenekemre ment ami eddig eléggé lapos volt...annyira nem látszik szerintem csak én látom(megjegyzést eddig nem kaptam de lehet hogy csak azért mert nem akarnak megbántani)Egyek kevesebbet?Vagy haggyam annyiban?Mostmár el kezdhetek újra edzeni de nyár van így nincs edzés ezért futni fogok járni plusz húzockodni hasprés,felülés de csak mértékkel mert nem akarom hogy újra baj legyen.Szerintetek ez elég?Igazából annyira nem zavar (a seggemmel egyáltalán nincs baj)de nem akarok többet hízni.



2018. jún. 28. 22:38
 1/1 anonim válasza:

Figyelj, szerintem nincs semmi baj azzal ha felszedtél egy picit:) Hidd el, egy kis pocak és fenék nem a világ vége.

Az a lényeg, hogy jól érezd magad a bőrödben.

Mondtad, hogy nem szeretnél többet hízni. Én ajánlom a kalóriabázis alkalmazást, mert nekem is segített, mikor fogyni akartam vagy mikor csak szinten akartam tartani a súlyom.

Szerintem amit leírtál, elég testmozgás. Ha viszont fogyni akarsz és különösen a hasadról, én úgy tudom, segít, ha könyök-térd érintéses felüléseket végzel. De még egyszer mondom, pár plusz kiló nem probléma.

2018. jún. 29. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!