Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Ez miért van, aggódnom kellene?

Ez miért van, aggódnom kellene?

Figyelt kérdés

Az a helyzet,hogy egy időnként észrevettem,hogy ha eszek valamit (függetlenül attól,hogy milyen kaja-most pl egy szelet kenyeret ettem egy kis sajttal) és később büfögök,akkor érzem,hogy kicsit feljön a kaja is a torkomba,de nem hányok,hányingerem sincs... (szerencsére,már több mint 10éve nem hánytam,fóbiám is van tőle) szóval lehet,hogy nem jó az emésztésem? Vagy mi lehet a probléma,van így ezzel valaki?

Köszönöm!

22



2018. jún. 29. 12:27
 1/4 anonim ***** válasza:
Ez jo esellyel reflux.
2018. júl. 1. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Valószínü reflux nekem is az van 3 éve. Talán egyszer elmúlik. Étrend változtatás szükséges nekem azt javasolták a gasztoentológián. Kicsivel jobb a helyzet de nem az igazi. Jelezd a háziorvosnál befog utalni biztosan és ha még kezdetleges gyorsan lesz megoldás rá. Addig esetleg vegyél gyógyszertárban salvus vizet az is nagyon jó.
2018. aug. 8. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

köszi a választ! igazából az étrendemről annyit,hogy kb nincs is. Húst egyáltalán nem eszek,hiába szeretnék(nem tartom egészségesnek a vegetáriánus étkezést) de egyszerűen ha meg is próbálok húst enni,nem megy le a torkomon mert mindig az jut eszembe hogy valaha még élt és mozgott és gusztustalannak tartom :( Emellett annyit stresszelek,hogy össze vissza eszek,mikor mit.Van hogy egész nap semmit sem eszek,aztán másnap bezabálok mindent ami csak a kezem ügyébe kerül. Most hízni szeretnék mert nagyon lefogytam 166 vagyok,kb 48kilóval. Dehát ugye így nehéz lesz hízni ha nem eszek húst...amúgy mostanába a rántott karfiolt kívánom,minden nap azt tudnék enni.

Egyébként a refluxosok gyakrabban hánynak? (neten lehet olvasni ezt-azt,de én egy érintett ember elmondására lennék kíváncsi) mert én nagyon nem akarok! :(

2018. aug. 9. 08:25
 4/4 anonim ***** válasza:
A vegetáriánus sőt a vegán életmód pedig sokkal egészségesebb a mindenevőnél, nezz utana. Ajánlom szeretettel a what the health c filmet.
2018. aug. 9. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!