Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Nagyon elkényelmesedtem és...

Nagyon elkényelmesedtem és nem akarom abbahagyni. Hogyan csináljam?

Figyelt kérdés
Március óta új munkahelyem van és autóval járok. Régen gyalog jártam, és mellette néha sportoltam is. Régen otthon ettem de most bejárok enni egy gyors étterembe. Szépen túleszem magam szinte minden nap. már régebben feltűnt hogy híztam de azt hittem max 2-3 kg tegnap néztem 6 kilót híztam. Már májusban elhatároztam hogy el fogok járni futni de valahogy nem sikerül. Lusta vagyok és mindig azt mondom hogy majd holnap. És a férjem azt mondja hogy ne fogyjak mert így csinosabb vagyok. 166cm 69 kg a hízással együtt szerintem sok de túl lusta vagyok és ez nekem így nagyon kényelmes. Mit tegyek?

2018. jún. 30. 10:46
 1/3 anonim ***** válasza:
50%
A férjed túlsúlyos, fogadjunk.
2018. jún. 30. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

A túlsúly lustává tesz.

Ez egy ördögi kör: Ha tovább hízol, csak lustább és lustább disznóvá kerekedhetsz.


Az ördögi kört azzal tudod megtörni, ha előtte elhatározod mit is akarsz.

Kényelmet akarsz vagy egészséget? Esetleg esztétikus testet? Disznóvá változni vagy egészségesen étkezni?


Te döntesz, csak ne légy bizonytalan

2018. júl. 3. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Én is pont így jártam. Ugyan ennyi kg és cm vagyok/voltam. Nekem is sokan mondják hogy ne fogyjak én így vagyok jól. de én elhatároztam hogy nagyon sokat fogok futni járni és leadok min. 10 kg-ot. Hát igaz az étrendemen nem túl sokat változtattam de már nem eszek annyit mint korábban. Mondd el a férednek hogy te így nem jól érzed magad és jobban esne hogyha motiválnia és bíztatna és úgy könnyebb lenne az egész dolog. Persze az is szép dolog hogy elfogad úgy ahogyan vagy.
2018. júl. 4. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!