Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Nem figyeltem oda magamra és...

Nem figyeltem oda magamra és meghiztam hogyan fogják le min változtassak?

Figyelt kérdés
Január óta híztam 6 kgt leginkább a combomon látszik meg lett egy kis hasam ami igaz engem nem zavar de semmiképpen nem akarok tovább hízni. Nem sportolok és mostanában többet nassoltam sokat ettem és most még fagyi is.

2018. júl. 3. 23:02
 1/3 anonim ***** válasza:

Hat ehez lekene irnod az adataidat

Nem, kor, magassag, suly.

2018. júl. 3. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

"Nem sportolok és mostanában többet nassoltam sokat ettem és most még fagyi is."


Akkor egyszerű. Sportolj, mozogj sokat, ne nassolj, ne fagyizz, egyél egészségesen, igyál sok vizet, hanyagold az üdítőket...

2018. júl. 3. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

A fogyáshoz elég kalóriadeficitben lenned egy ideig, de ha már kicsit figyelsz magadra, akkor válts életmódot, egyél megfelelőbben és mozogj is.


A fagyinak nem lenne kötelező bekavarnia, egyszerűen részben akkor azt használod energiának, persze sokunk a cukrokkal kevésbé lakik jól, ezért túlehetjük magunkat, ezért nem kell ilyesmin élni, néha egy-egy viszont belefér. De ha nem is mozogsz, nehezebb, egy nagy fagyi pedig el is veszi a helyet a fontosabb tápanyagoktól, ha kicsi a kalóriaigényed...

2018. júl. 4. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!