Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Megittam ma összesen két...

Megittam ma összesen két liter tejet, lehet válni bajom tőle?

Figyelt kérdés
Nincsenek tüneteim, nem vagyok laktozerzekeny se csak kérdem :)
2018. júl. 5. 20:55
 1/7 anonim ***** válasza:
Nem lesz bajod tőle, nyugi - hosszú távon persze nem jó az ilyen egyoldalú táplálkozás, de egy nap még nem baj. Van olyan, hogy valaki csak korlátozottan képes a laktózt lebontani, és ez nem derül ki, amíg egyszerre sok tejet nem iszik. De nem halálos, csak hasmenése lesz.
2018. júl. 5. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
egyhúzásra, vagy egész napra elosztva?-nagy bajod nem lehet,vagy csak jól felpuffaszt, vagy jól meghajt, ez utobbi esetbe legalább jól kipucolja a beleidet.-én bélpucoláshoz reggel szoktam meginni egy üveg kólát, akkor fo...sok egésznap,viszont kiviszi a lerakódott salak anyagot.
2018. júl. 5. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Nem lehet.
2018. júl. 5. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 Merovingii ***** válasza:
0%
Semmi bajod nem lesz ha nem vagy tejérzékeny ! De a tejtől előbb kapsz csontritkulàst mint csontépìtést! Fehèrje relatìv minimàlis van benne....
2018. júl. 5. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Nem lesz semmi bajod, és a tejtől soha nem lesz csontritkulásod. Éppen a csontok erősítése miatt ajánlják az öregeknek a rendszeres tejivást.
2018. júl. 5. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Lehet, ha érzékeny vagy, ha nem is orvosilag. Az emberek nagyobb része nem tudja rendesen emészteni a tejet (össze is hozható annál is, aki eredetileg igen, pár év laktózkerüléssel), ez pedig nagy mennyiség. Kellően érzékeny embernek ez már túl sok cukor vagy túl sok zsír... Ha nem szoktál ennyit inni, lehetnek gondok.


Én is úgy tudom, hogy kálciumbevitelre nem jó, de nekem mindegy, nem azért nem iszom. Sok csoport tartja előnytelennek, kevés fehérje, sok cukor, egyéb okok miatt.

2018. júl. 5. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Azon kívül, hogy semmi értelme nem volt, nem.
2018. júl. 6. 03:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!