Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Hogy fogyjak, mit egyek?...

Hogy fogyjak, mit egyek? Tanácstalan vagyok

Figyelt kérdés
20 kilót kéne legalább fogynom. Már csökkentettem a cukrot, nem veszek kenyeret, csak pár kiflit. Citromot, mandarint, fogyajsztok mostanában. Néha sült csirkét, a fehérje miatt. A bőrét kidobom. Olyan 3 kilót fogytam eddig. Sajnos van egy kis tokám is. Nem tudom mit kéne még, almaecet?

2018. júl. 17. 07:09
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
cukrosat egyáltalán ne egyél. csak vizet igyál és sokat. és semmi más, ha eddig fogytál három kilót akkor jól haladsz, csak türelem.
2018. júl. 17. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Pár kiflit SE vegyél.
2018. júl. 17. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
És mit is gondolsz, h a 20 kiló 1 hónap alatt lemegy? Mivel nem egyik napról a másikra szedted fel, ezért a leadás se megy egyik napról a másikra, sőt! Leadni mindig a legnehezebb. Légy türelmes. Esetleg kérj szakembertől segítséget.
2018. júl. 17. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

A kifli és a kenyér ekvivalens, de ha úgy érted, hogy pár kiflit eszel naponta 1 kg kenyér helyett, az persze előrelépés.

A bőrt kár kidobni, pont az a legfinomabb a sült csirkében s nem látok benne problémát, persze tudom, hogy divatos a totálsovány hús és a zsírtól való félelem.


3 kiló príma, mennyi idő alatt? Ha egy hónap körül s ebben nincs vízvesztés, az príma, elég tempós fogyás.

Ha sokkal több idő telt el, akkor túl sokat eszel vagy keveset mozogsz.


Az almaecet nyilván nem fogyaszt, miért nem jut eszedbe mozgás vagy más értelmes, a kalóriaegyenlegedre ható dolog?

2018. júl. 17. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
A három kiló, olyan két és fél hét alatt kb. Azt hittem két hét alatt tízet is fogyhatok. Régebben sovány voltam, de megváltozott a szervezetem, rájöttek hogy depressziós vagyok, nyugtatót szedek, de azt muszáj mivel nagyon szorongok, és okom is van rá, de azt most hagyjuk. Diabetikus kekszet veszek már csak. És új munkát szereztem, sokat kellett gyalogolnom mire elintéztem, azért sikerült fogyni kicsit. Kevesebbet eszem mint otthon. De kenyér helyett mit egyek?
2018. júl. 17. 11:56
 6/12 anonim ***** válasza:
Az a 3 kiló egyelőre víz, nem zsír. Különbség.
2018. júl. 17. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Ja, értem. F@x@! Most ezzel kiábrándítottál. Akkor ha ilyen nehéz fogyni akár falhatok is, ennyi erövel. Tôk mindegy. Reménytelen, b@ sszus. : (
2018. júl. 17. 12:57
 8/12 anonim ***** válasza:
Ettől nem kell feladnod, de ne gondold, h 20 kilót 1-2 hónap alatt lefogysz. Azt a 20 kg-t se gondolom, h annyi idő alatt szedted fel. Nem bántásból vagy eltántorításból írtam, h belőled még csak valószínű a víz ürül ki, hanem, h ne csodálkozz ha picit majd megáll a fogyás. Ezért még nem kell neki állnod "zabálni", mert nehéznek tűnik. Nem egyszerű a fogyókúra. Szerintem ezt még senkitől sem hallottad, aki küzd a kilókkal és odafigyel a kajára, h "Fantasztikus". Nyilván ha minél többet olvasgatsz róla, akkor megtanulod, h mennyi mindent lehet helyettesíteni, manapság már rengeteg más lehetőség van, de a kitartás és akarat nélkül nem lesz eredmény. Sok munka van az álom alakban, nem megy egyik napról a másikra. A 3 kg meg adjon erőt (még ha csak víz is), h még ez mindig jobb, mintha plusz 3 kg lenne. Motiváld magad, h miért kezdted el. H már így is meddig eljutottál.
2018. júl. 17. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Simán mehetett zsírból is, nem tudhatjuk. Nekem 3 kiló víz le se tud menni, csak kettő (de ahhoz ketogén diétán kell lennem), de az 2 nap alatt, utána a fogyás már zsír (persze a testsúly ingadozik).

Az első hetekben nagy a bizonytalanság, ott van a salakanyag is s a testsúly teljesen magától is vibrálhat kilókat. De ha rendszeresen minden héten csökken egy kilót a súly, no, az már zsír kell legyen (ha izom nem lehet, mert jól csinálja az ember).


Nem, kérdező, nem fogysz heti több kilót, ez irreális. Már a kalóriák miatt is. Ha egyszerűen nem eszel SEMMIT, akkor sem várhatsz heti 2 kilónál sokkal többet, kivéve, ha sokat edzel, de az nem megy evés nélkül.

Extrém sok edzéssel normál evés mellett ki tudsz hozni elvileg heti pár kiló fogyást (persze ebben izom is vastagon lesz), de azt nincs ember, aki bírja. 2000 kcal mondjuk napi 100 km futással, szerinted ez menne? Kemény embereknek pár napig igen, utána nem, a testünknek megvannak a határai. Plusz ez természetesen óriási sokk a testnek, előbb kerülnél kórházba, mintsem jelentősen fogyj. Ne akard tönkretenni magad, 20 kiló nem olyan sok, havi 2-4 kilójával is lemegy véges időn belül.

2018. júl. 17. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Köszi! Nem adom fel, csak sírás jött rám, bocsi! Tudom hogy nem akartál megbántani. Mikor bemegyek a boltba, megáll a tudomány. Ennyi. Főleg most, hogy fözni sincs lehetőségem. Munkaszállón vagyok. Igazából semmi sem esik jól. És szinte semmit sem ehetnék. Majd lesz valahogy. Mégha éheznem is kell, fogyni akarok. Undorodok magamtól. Kb. 89 lehetek most. 92 voltam. 65 nek kéne lennem kb.
2018. júl. 17. 13:29
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!